Polub post CH Korona i wesprzyj działanie EKOSTRAŻY!


Polub post CH Korona i wesprzyj działanie EKOSTRAŻY!
2024-02-29
Centrum Handlowe Korona rusza z kolejną inicjatywą, której celem jest wsparcie EKOSTRAŻY – ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt we Wrocławiu.

Do zbiórki prowadzonej na rzecz Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ może dołączyć każdy – wystarczy  polubić specjalny post, który pojawił się 27 lutego na profilu CH Korona na Facebooku.

Wsparcie Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ to druga inicjatywa CH Korona realizowana w ramach cyklu działań proekologicznych i prospołecznych: „Misja: Koroniasty”. Z końcem 2023 roku Centrum Handlowe Korona zaadoptowało z wrocławskiego ZOO jeden z gatunków zwierząt, zagrożonych wyginięciem z powodu działalności człowieka i postępujących zmian klimatycznych – lemury koroniaste. Lemur koroniasty, został brand hero tegorocznych inicjatyw ESG Korony, a jego zadaniem jest inspirowanie Wrocławian do lokalnego działania na rzecz globalnych problemów środowiskowych.

Jak można włączyć się w zbiórkę? To proste! We wtorek 27 lutego CH Korona opublikowała na swoim profilu na Facebooku specjalny post. Za każde polubienie tego postu, CH Korona przekaże 1 zł na wsparcie ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt, prowadzonego przez Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ. Wspierając tę akcję, nie tylko pomagasz dzikim zwierzętom, ale również przyczyniasz się do budowania świadomości ekologicznej wśród mieszkańców Wrocławia. To doskonała okazja, by pokazać, że wspólne działania mogą przynieść realną zmianę i poprawić jakość życia dzikich zwierząt w naszym mieście.

Lajkujemy przez tydzień lub do momentu uzyskania 2000 reakcji pod postem CH Korona. Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji i rozpowszechniania informacji o niej, aby maksymalnie zwiększyć jej zasięg i efektywność.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia najmu Centrum Korona to 40.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 12 restauracjami i kawiarniami.

Właścicielem Centrum Korona jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

www.centrum-korona.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl