Polyslash udostępnia pierwszy teaser Tribe: Primitive Builder


Polyslash udostępnia pierwszy teaser Tribe: Primitive Builder
2021-07-29
Polyslash, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, opublikował pierwszy teaser zapowiadający najnowsza produkcję studia – Tribe: Primitive Builder. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje o zbliżającym się rozpoczęciu prac nad wersją beta gry.

Polyslash, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, opublikował pierwszy teaser zapowiadający najnowsza produkcję studia – Tribe: Primitive Builder. Zapowiedź przybliża graczom świat prymitywnej wioski, w której budowniczego wcielą się podczas rozgrywki. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje o zbliżającym się rozpoczęciu prac nad wersją beta gry.

Tribe: Primitive Builder to wyjątkowy survival pozwalający graczom zostać architektem w czasach pierwotnych. Zadaniem gracza jest eksploracja wyspy w poszukiwaniu wszystkiego, co pomoże plemieniu przetrwać. Będzie trzeba zbierać drewno, kamień, błoto, a nawet liście. Gracz będzie zmuszony wykorzystać środowisko na swoją korzyść lub zginąć jak wiele cywilizacji wcześniej.

- Cieszymy się, że po kilku miesiącach intensywnych prac możemy przekazać graczom materiał prezentujący klimat naszej najnowszej produkcji. W ramach Tribe: Primitive Builder chcemy pozwolić ludziom wcielić się w przedstawiciela prymitywnego plemienia, pokazując jak wyglądało codzienne życie przed powstaniem cywilizacji – komentuje Wojciech Czesak, Wiceprezes Zarządu Polyslash.

Gracz kontroluje jak szybko plemię się rozrasta, ale jednocześnie musi dbać o jego potrzeby. Przykładowo w przypadku zbyt dużego rozrostu jego członkom może zagrozić głód. Warto będzie również podążać za wskazówkami starszyzny, aby zdobyć zaufanie plemienia.

- Po premierze Mech Mechanic Simulator skupiliśmy się w pełni na produkcji kolejnego naszego flagowego tytułu. Zaprezentowany dzisiaj teaser to jeden z  efektów naszych intensywnych prac, które realizowaliśmy na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy. Jesteśmy już na finiszu wersji alpha, a teraz skupiamy się na dopracowaniu szczegółów, aby uzyskać wersję gry, którą będziemy mogli zaprezentować szerszemu gronu odbiorców  komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Tribe: Primitive Builder będzie już czwartą autorską produkcją Polyslash na PC. Ostatnią premierą był Mech Mechanic Simulator, który zadebiutował na PC 25 marca br. W tym roku powinna ukazać się  konsolowa wersja gry nad którą pracuje studio Console Labs. Ponadto w harmonogramie wydawniczym studia znajdują się jeszcze Drug Dealer Manager realizowany we współpracy z Movie Games oraz mobilna wersja Police Shootout.

Link do strony gry Tribe: Primitive Builder na Steam: https://store.steampowered.com/app/1059900/Tribe_Primitive_Builder/

Link do najnowszego trailera Tribe: Primitive Builder: https://youtu.be/A67rT2I3Slg


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl