Port Łódź na Wielkanoc


2019-04-15
Jeszcze do piątku włącznie (19 kwietnia) w Porcie Łódź potrwa tegoroczny Jarmark Wielkanocny, podczas którego na stoiskach lokalnych producentów zakupimy niezbędne produkty do przygotowania świątecznych potraw.

Z kolei w sobotę (20 kwietnia) Centrum pracuje krócej i zaprasza Klientów do godziny 13:00.

Pyszny, chrupiący chleb wypiekany na naturalnym zakwasie, białe kiełbaski, chrzan, wędliny wędzone tradycyjnymi metodami oraz różnorodne przyprawy – między innymi takie produkty zakupić można na Świątecznym Jarmarku w Porcie Łódź, który zlokalizowany jest obok sklepu Media Markt. Na tegorocznym Jarmarku znajdziemy również stoiska z wielkanocnymi ozdobami i rękodziełem artystycznym. Lokalni producenci zapraszają Klientów do zapoznania się z ich ofertą jeszcze do najbliższego piątku w godzinach otwarcia Portu Łódź 10:00 – 21:00.

W Wielką Sobotę, 20 kwietnia Port Łódź pracuje krócej. Tego dnia ostatnie zakupy zrobimy w Centrum tylko do godziny 13:00.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl