Poszerz swoje możliwości z GC Hub 2


Poszerz swoje możliwości z GC Hub 2
2019-04-16
Po sukcesie pierwszego huba USB-C 7w1 Green Cell postanowił stworzyć nowy produkt, który pozwala rozszerzyć funkcjonalność laptopów, smartfonów, tabletów, konsoli Nintendo Switch i innych urządzeń z portem USB-C.

Pełen wachlarz portów

Najnowszą przejściówkę Green Cell wyposażono w 6 portów: 
 • 3x USB 3.0
 • gigabitowy port Ethernet
 • USB-C Power Delivery
 • HDMI
hub4.jpg

Pełna kompatybilność

Hub został zaprojektowany z myślą o kompatybilności z każdym urządzeniem posiadającym port USB-C, w tym z MacBookami.
Szybki port Ethernet docenią gracze, których laptopy do tej pory go nie posiadały. Dzięki niemu mogą osiągnąć prędkość 1 Gbps i zyskać płynne oraz stabilne połączenie sieciowe.
Produkt wspiera również konsolę Nintendo Switch, pozwalając na podłączenie jej do ekranu bądź telewizora. Tym samym zastępuje on stację Nintendo.
Green-Cell-Hub2-USB-C_1.jpg
Adapter może również przekształcić smartfon obsługujący technologię DEX, Huawei EMUI Desktop lub PC Mode w taki sposób, aby móc na nim pracować jak na standardowym komputerze.
Łącząc laptopa lub smartfon z dodatkowym monitorem lub projektorem poprzez przejściówkę Green Cell, użytkownik może przesyłać obraz o rozdzielczości 4K.
Green-Cell-Hub2-USB-C_2.jpg

Najnowsze technologie

GC Hub 2 obsługuje technologie Power Delivery oraz Pass-Through, dzięki czemu bezpośrednio zasila urządzenie z maksymalną możliwą mocą sięgającą do 87 W. Ponadto  adapter obsługuje inne standardy szybkiego ładowania, takie jak Quick Charge 3.0 lub 4.0.
Green-Cell-Hub2-USB-C_4.jpg

Funkcjonalność i styl w jednym

Hub marki Green Cell łączy w sobie funkcjonalność z wysokiej jakości materiałami, co w połączeniu z bezpieczną, zaawansowaną elektroniką daje niezawodny sposób na poszerzenie możliwości różnych urządzeń.
hub2.jpg

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Wasze komentarze (2):

 • avatar
  ~Local, 2019-04-16 19:54:50

  Czy podpinając do tego Huba ładowarkę 60W będzie się laptop ładował realnymi 60W?
  Chodzi mi o tę ładowarkę:
  swiatbaterii.pl
  Ewentualnie czy po podpięciu zasilania pod tego huba bede mógł ładować zarówno laptopa, jak i np telefon z portu usb? Będzie to dobra prędkość?

 • avatar
  ~Bartełe, 2019-04-16 19:52:17

  Bardzo przydatny produkt.
  Tzn ja mam poprzednią wersję, ale nowa zapowiada się bardzo obiecująco. Jeszcze będzie okazja ją przetestować osobiście :)
  swiatbaterii.pl
  Ta wersja kolorystycznie wyglada ideantycznie co Space Gray Applowskie.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl