Powiedz TAK wytrzymałemu ekranowi i zgarnij voucher 200 zł przy zakupie smartfona HONOR Magic6 Lite!


2024-02-05
Globalna marka technologiczna HONOR wystartowała z nową promocją z okazji walentynek, w której można otrzymać voucher o wartości 200 zł. Promocja obowiązuje przy zakupie najnowszego produktu HONOR w Polsce – HONOR Magic 6 Lite, który można dostać w sklepach RTV EURO AGD, Media Expert, X-kom i Orange

W styczniu do polskich sklepów trafił pierwszy model smartfonów HONOR z oferty 2024 – HONOR Magic6 Lite. Urządzenie wyróżnia się ekranem odpornym na upadki, wytrzymałą baterią oraz potrójnym aparatem z głównym obiektywem 108 MP. Już od dziś klienci sieci komórkowej Orange oraz sklepów z elektroniką użytkową, z którymi marka nawiązała współpracę na początku roku, mogą skorzystać z wyjątkowej okazji. Przy zakupie modelu HONOR Magic6 Lite każdy z nabywców dostanie prezent w postaci vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci, w której dokonał zakupu lub, w przypadku klientów Orange, kartę Sodexo o tej samej wartości.


 


Niezwykła wytrzymałość i szczegółowy aparat


HONOR Magic6 Lite posiada wyświetlacz wyposażony w technologię HONOR Ultra-Bounce Anti-Drop, która zapewnia lepszą ochronę przed upadkami. Jako pierwszy smartfon zyskał on pięciogwiazdkowy certyfikat odporności na upadki SGS. Urządzenie posiada również wytrzymałe ogniwo 5300 mAh, co przekłada się na aż 2 dni czasu pracy na baterii bez konieczności ładowania. HONOR Magic6 Lite zostało wyposażone w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 6,78 cala i rozdzielczości 1,5K. Za wysoką jakość zdjęć odpowiada potrójny aparat z głównym obiektywem 108 MP, obiektywem szerokokątnym 5 MP oraz makro o rozdzielczości 2 MP. Smartfon napędza procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 z nakładką systemową Magic OS 7.2.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

krzbrodo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl