Powody, dla których warto być na Poland&CEE Digital Finance Summit 2020


2020-02-06
Tegoroczna, 8. już edycja spotkania Poland&CEE Digital Finance Summit odbędzie się już 26-27 lutego w Warszawie. Wydarzenie zgromadzi ponad 400 prelegentów i słuchaczy z różnorodnych obszarów sektora finansowego i handlowego.
Rynek finansowy okiem ekspertów
Poland&CEE Digital Finance Summit to dwa dni inspirujących spotkań poświęconych omówieniu nowości i trendów w zakresie dostępnych technologii i modeli biznesowych. Program spotkania jest szczegółowo przygotowywany przez wyjątkowe grono Rady Programowej, składającej się z ekspertów i praktyków sektora finansowego i handlowego. Nie zabraknie również chwili na networking pomiędzy uczestnikami na tematy związane z kierunkami rozwoju branży, a także szansami i zagrożeniami na najbliższe lata. 

Giganci finansów i handlu w natarciu 


Poland&CEE Digital Finance Summit to niezmiennie od ośmiu edycji, konferencja wypełniona po brzegi merytorycznymi prelekcjami, panelami dyskusyjnymi i wykładami w formie case-study. To, co czyni wydarzenie wyjątkowym to bez wątpienia obecność rynkowych gigantów mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród tegorocznych prelegentów i panelistów pojawią się przedstawiciele wszystkich największych banków i firm ubezpieczeniowych oraz Facebooka, Amazona, sieci Carrefour czy Orange. 

Dodatkowa dawka praktycznej wiedzy 

Organizatorzy, oprócz dostępu do materiałów konferencyjnych, oferują również dodatkowe treści - wywiady z prelegentami oraz uczestnikami paneli dyskusyjnych, stanowiących uzupełnienie oraz rozszerzenie tematów poruszanych podczas dwudniowej konferencji. Na stronie konferencji można zapoznać się również z tematyką poprzednich edycji oraz relacją z wydarzenia. 

Stań się częścią Poland&CEE Digital Finance Summit

Organizatorzy konferencji z roku na rok oferują coraz więcej atrakcyjnych form udziału w konferencji. Oprócz uczestnictwa jako bierny słuchacz, przedstawiciele biznesu mogą podzielić się swym doświadczeniem poprzez udział w panelu dyskusyjnym lub prelekcję. Promocja firmy możliwa jest również dzięki stoiskom firmowym, dystrybucji materiałów promocyjnych oraz współpracy sponsoringowej. 

Rejestracja oraz program konferencji dostępny jest pod adresem www.digital-finance.pl

  1. Program tworzony przez ekspertów rynku 

  2. Merytoryczny udział gigantów z  sektora finansów i handlu 

  3.  Dostęp do materiałów konferencyjnych i dodatkowych treści

  4. Możliwość czynnego udziału w Poland&CEEDigital Finance Summit 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Powody, dla których warto być na Poland&CEE Digital Finance Summit 2020
http://www.digital-finance.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl