Poznaniek zaprasza dzieci w podróż do Chin. Bezpłatne przedstawienie i warsztaty


2023-03-21
W sobotę 25 marca dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie pt. „Smocza legenda – jak Poznaniek znalazł smocze jajo”, a także wziąć udział w wiosennych warsztatach kreatywnych. Przedstawienie zostanie odegrane o godzinie 12.30 oraz 15.00.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza na kolejne bezpłatne przedstawienie z cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem”. W sobotę 25 marca dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie pt. „Smocza legenda – jak Poznaniek znalazł smocze jajo”, a także wziąć udział w wiosennych warsztatach kreatywnych. Przedstawienie zostanie odegrane o godzinie 12.30 oraz 15.00. W zajęciach kreatywnych będzie można wziąć udział w godzinach 12.00-17.00. 

Na dzieci, które wraz z rodzicami w sobotę 25 marca odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki, czeka moc atrakcji. 

Przedstawienie teatru lalek

Podczas przedstawienia pt. „Smocza legenda – jak Poznaniek znalazł smocze jajo” dzieci razem z głównym bohaterem wyruszą w podróż do Chin, by dowiedzieć się, co w chińskiej kulturze symbolizuje smok i poznać zwyczaje związane z tym baśniowym stworzeniem. Mali widzowie przekonają się, że dzieci w Chinach nie boją się smoków, bo te pojawiają się w używanym w tym kraju kalendarzu i symbolizują szczęście, siłę oraz pomyślność. Przedstawienie zostanie odegrane w sobotę 25 marca o godzinie 12.30 oraz 15.00. 

Warsztaty kreatywne dla dzieci

Przedstawieniu będą towarzyszyły warsztaty kreatywne, podczas których będzie można poćwiczyć zdolności manualne i przygotować wielkanocne pisanki. Do dekoracji małym twórcom posłużą błyszczące cekiny, koraliki czy dżety. W ten sposób powstanie lśniąca ozdoba, którą będzie można zabrać do domu. Zajęcia odbędą się w godzinach od 12.00 do 17.00 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Komorniki. 

Spotkanie pt. „Smocza legenda – jak Poznaniek znalazł smocze jajo” odbędzie się w ramach cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem”. Przez cały rok, w wybraną sobotę miesiąca dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie teatralne i wziąć udział w warsztatach kreatywnych. Fabuła spektakli została opracowana specjalnie z myślą o dzieciach i zawiera elementy edukacyjne, a także wzbudza w małych uczestnikach ciekawość świata oraz innych kultur. Młodzi widzowie przekonają się, że dzięki otwartości można zdobyć nie tylko wiedzę, ale i przyjaciół! Ciekawa forma przedstawienia teatru lalek przybliży dzieciom wyjątkowy świat teatru!

W kolejnych miesiącach odbędą się spotkania: 

  • 15 kwietnia – przedstawienie pt. „Na Dzikim Zachodzie - Poznaniek zostaje kowbojem”. 
    Warsztaty: odznaki szefa
  • 13 maja – przedstawienie pt. „Meksykańska fiesta - o tym jak Poznaniek zjadł papryczkę chilli”. Warsztaty: latynoskie minipiniaty
  • 10 czerwca – przedstawienie pt. „Poszukiwacz skarbu, czyli o tym, co odkrył Poznaniek w Egipcie”. Warsztaty: witraże egipskie

Rodzinne spotkanie z teatrzykiem i warsztaty kreatywne odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl