Precyzyjne rozlokowanie lamp w pomieszczeniu: konfigurator Lena Lighting


Precyzyjne rozlokowanie lamp w pomieszczeniu: konfigurator Lena Lighting
2024-02-02
Lena Lighting stworzyła konfigurator, umożliwiający szybkie i łatwe dostosowanie linii świetlnych do indywidualnych wymagań. Użytkownicy mogą wybierać spośród sześciu różnych lamp wielkopolskiego producenta i precyzyjnie zaplanować ich rozlokowanie w pomieszczeniu.

Konfigurator oświetlenia od Lena Lighting to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na rozlokowanie lamp na planie pomieszczenia. W ten sposób użytkownik, który chce zamontować lampy Lena Lighting, może dokładnie opracować miejsca instalacji tak, by odpowiadały jego indywidualnym potrzebom i preferencjom, a także by dokładnie doświetlały wybrany obszar.

Proces konfiguracji jest prosty i intuicyjny, ponieważ stworzenie szczegółowego schematu wnętrza pozwala na odpowiednie rozmieszczenie lamp na planie. Dwie płaszczyzny rzutu odzwierciedlają faktyczny rozkład produktów z różnych perspektyw, dzięki czemu użytkownik zyskuje wiedzę, gdzie zamontować lampy, by jak najlepiej spełniały one swoje funkcje. Dodatkową opcją jest dobór akcesoriów takich jak zwiesia i klosze, które system sugeruje automatycznie po przeniesieniu lamp na pole robocze.

Konfigurator oświetlenia jest niezwykle intuicyjny. Pierwszym krokiem jest stworzenie schematu pomieszczenia, do którego mają trafić lampy. Następnie określenie preferowanych parametrów lamp. Ostatni etap polega na przeniesieniu produktu na tak zwany obszar roboczy, aby zyskać dostęp do opcji kreowania linii świetlnych, korzystając z różnorodnych dostępnych łączników, w tym tych typu L, X, T a nawet V.

- Nasz nowy konfigurator oświetlenia zapewnia szerokie możliwości rozlokowania produktów Lena Lighting w pomieszczeniu. Bardzo zależało nam na tym, by był on prosty w obsłudze, zapewniając komfort procesów personalizacyjnych na każdym poziomie użytkowania. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom klient jest w stanie stworzyć wnętrze w pełni odpowiadające na jego potrzeby. Niezwykle interesującą opcją jest łączenie pojedynczych produktów w znacznie bardziej złożone linie świetlne, o dowolnym układzie. Jesteśmy pewni, że narzędzie to zadowoli naszych odbiorców. – mówi Dawid Wdowczyk, Digital Marketing Manager w Lena Lighting.

Konfigurator oświetlenia Lena Lighting, po zalogowaniu na bieżąco generuje informacje na temat cen wybranych komponentów. Dodatkowo użytkownik ma dostęp do panelu klienta, w którym może zarządzać swoimi projektami. Natomiast po zakończeniu konfiguracji, użytkownicy mogą skorzystać z funkcji skontaktowania się z obsługą klienta, wysyłając szczegółowe zapytanie ofertowe.

Użytkownicy mają do wyboru sześć linii lamp marki, między innymi Terrano oraz Baris 52 LED.

Zachęcamy do zapoznania się z działaniem programu tutaj: https://konfigurator.lenalighting.pl/creator/layout


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl