Produkty Marwit teraz także na stacjach Orlen


Produkty Marwit teraz także na stacjach Orlen
2017-10-12
Produkty Marwit oraz marek Ogrody Natury i Oskoła pojawią się na stacjach PKN Orlen w niemal całej Polsce. – Cieszymy się, że dzięki współpracy z liderem na rynku paliwowym, będziemy jeszcze łatwiej mogli dotrzeć ze świeżą i zdrową żywnością do konsumentów – komentuje prezes firmy, Maciej Jóźwicki.
Świeże soki, Marwitki, zupy krem, smoothie - to tylko niektóre z produktów, jakie można kupić od 9 października na 93 stacjach PKN Orlen. Od teraz będą one dostępne w województwach: mazowieckim, pomorskim, małopolskim, dolnośląskim, śląskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, łódzkim, opolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Produkty Marwit, Ogrodów Natury i Oskoły wyeksponowane zostały w niebanalnym miejscu – na wyspach Fresh, czyli półkach zarezerwowanych wyłącznie dla towarów zdrowych, świeżych i pełnowartościowych, takich jak na przykład nabiał czy owocowo-warzywne przekąski. – Jako liderzy produkcji świeżych soków oraz dań, do których nie dodaje się barwników czy środków konserwujących wiedzieliśmy, że nie może nas zabraknąć w tym miejscu – tłumaczy prezes Maciej Jóźwicki.

Marwit nawiązał współpracę z PKN Orlen na sześć miesięcy. Nie wyklucza jednak, że po tym czasie przedłuży umowę oraz zwiększy liczbę stacji, na których produkty będą dostępne.

Producent pojawił się w kolejnym kanale dystrybucji, po sklepach tradycyjnych, super- i hipermarketach, dyskontach i HoReCa (czyli restauracjach, hotelach i firmach cateringowych) po to, by jeszcze bardziej ułatwić klientom dostęp do świeżych i zdrowych produktów. Chce również zmierzyć się ze skłonnością Polaków do spożywania śmieciowego jedzenia podczas podróży.

– Nasze produkty są alternatywą dla chipsów i słonych przekąsek – tłumaczy prezes Marwit Sp. z o.o. - Udowadniają, że szybkie w przygotowaniu, gotowe jedzenie, może być pełnowartościowe i zdrowe.

Obecnie na stacjach benzynowych będzie można kupić:
1. SOK MARWIT MARCHWIOWY 250ML
2. SOK MARWIT MARCHWIOWY 500ML
3. SOK MARWIT MARCHW - SELEROWY 250ML
4. SOK MARWIT JABŁKOWY 250ML
5. SOK MARWIT GREJPFRUTOWY 250ML
6. SOK MARWIT ANANASOWY 250ML
7. SOK MARWIT SERIA LIMITOWANA  
8. ŚWIEŻY SOK JABŁKO-GRANAT
9. MARWITKI
10. ZUPĘ KREM Z MARCHEWKI Z KOLENDRĄ 500ML
11. ZUPĘ KREM Z POMIDORÓW Z BAZYLIĄ 500ML 
12. ZUPĘ KREM Z KALAFIORA Z KOPERKIEM 500ML
13. ZUPĘ KREM Z BURACZKÓW Z TYMIANKIEM 500ML
14. SOK SMOOTHIE BIAŁY MARWIT 200ML
15. SOK SMOOTHIE CZERWONY MARWIT 200ML
16. SOK SMOOTHIE ZIELONY MARWIT 200ML
17. SOK SMOOTHIE ŻÓŁTY MARWIT 200ML
18. SOK OGRODY NATURY Z BURAKA 225ml
19. SOK OGRODY NATURY Z JABŁEK I MALIN 225ml
20. SOK OGRODY NATURY Z POMIDORÓW 225ml
21. NEKTAR OGRODY NATURY Z CZARNYCH PORZECZEK 225ml
22. SOK OGRODY NATURY WIELOWARZYWNY 225ml
23. OSKOŁA SOK Z BRZOZY NATURALNY 300 ml
24. OSKOŁA SOK Z BRZOZY Z CYTRYNĄ 300 ml

Dzięki współpracy Marwit z PKN Orlen sięganie po zdrowe przekąski będzie jeszcze prostsze, bo nie będzie wymagało szukania dyskontów czy supermarketów na trasie podróży. W ten sposób firma wpisuje się w kluczowe trendy w żywieniu – popularność produktów z sektora convenience oraz skłonność do szukania ulubionych przekąsek w miejscach, mieszczących się najbliżej konsumenta.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe Marwit

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl