Przedświąteczne atrakcje w Galerii Bronowice


Przedświąteczne atrakcje w Galerii Bronowice
2021-12-15
Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji, w ostatnią przedświąteczną sobotę, Galeria Bronowice przygotowała dla najmłodszych klientów wiele atrakcji, m.in.: warsztaty tworzenia świątecznych lizaków, przygotowywanie skrzatów ze skarpet, a nawet stoisko z zimowymi tatuażami.

Poczuj „Magię Świat”

W najbliższą sobotę, 18 grudnia, najmłodsi klienci Galerii Bronowice poczują prawdziwą „Magię Świąt”. Wszystko za sprawą wizyty długo wyczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja! Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, aby z nim porozmawiać i zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie. To nie koniec atrakcji! Na najmłodszych czekać tu będą także warsztaty tworzenia świątecznych lizaków w kształcie choinki czy bałwanka, przygotowywanie „skarpetkowych” skrzatów, a także stoisko z zimowymi tatuażami. Zorganizowane zostaną również warsztaty tworzenia ekologicznej soli musującej do kąpieli oraz Nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz zabaw ze Śnieżynkami. Świąteczne atrakcje w ramach „Magii Świąt” zaplanowano w godz. 14.00-18.00, na poziomie +1 Galerii Bronowice. 

Artystyczne ćwiczenia „Rozciągnij się z Janem”   

W centrum handlowym odbędą się także w tym dniu warsztaty plastyczne w ramach cyklu „Rozciągnij się z Janem”. Tym razem zajęcia przygotowane we współpracy z krakowską Akademią Sztuk Pięknych będą poświęcone wspólnemu tworzeniu dzieła pt. „Dziwny Ogród”. Ostatnie warsztaty „Kolor i światło” będą również okazją do podsumowania całego cyklu. Aby zapisać się na bezpłatne warsztaty, należy wysłać zgłoszenie na adres: kulturystyka@asp.krakow.pl. W wiadomości powinna znaleźć się nazwa i termin wybranych warsztatów, a także imiona i nazwiska zgłaszanych uczestników oraz ich opiekunów wraz zdanymi kontaktowymi. Warsztaty odbędą się 18 grudnia, w godz. 11.00-13.15, w Galerii ASP znajdującej się na poziomie +1 Galerii Bronowice. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl