Przełomowa linia kosmetyków od Garnier BOTANICAL


Przełomowa linia kosmetyków od Garnier BOTANICAL
2017-10-16
Koniec z nieczytelnym i niezrozumiałym składem! Nowa seria kosmetyków Garnier Botanical prezentuje produkty micelarne zawierające aż 96% składników pochodzenia naturalnego. Pielęgnacja w zgodzie z naturą i bez nadmiaru chemicznych dodatków? To możliwe.

 

Nowa gama kosmetyków Garnier Botanical to kompletna rutyna pielęgnacji dla każdego rodzaju cery. Produkty, powstałe na bazie receptur nasyconych witalnością płynącą prosto z natury, nie tylko dbają o skórę twarzy, ale również dostarczają mnóstwo przyjemności z ich stosowania. Każdy znajdzie wariant dla siebie:

- woda różana dla ukojenia skóry wrażliwej i suchej;

- ekstrakt z winogron dla odświeżenia skóry normalnej i mieszanej;

- miód kwiatowy dla odżywienia cery suchej i bardzo suchej.

Nie tylko receptury zostały opracowane w zgodzie ze środowiskiem. Podczas produkcji nowej linii Garnier Botanical także pamiętano o ekologii. Wszystkie pojemniki w 100% nadają się do recyklingu. Ponadto, używając papieru z certyfikatem FSC do produkcji opakowań, Garnier wspiera lepsze zarzadzanie zasobami leśnymi na świecie.

Co więcej, konsumentka ma pełną świadomość tego, co kryje się w kosmetyku. Nie chodzi tylko o transparentne opakowanie, ale o umieszczony na nim opis składników produktu z wyjaśnieniem pochodzenia i działania na skórę.

Garnier Botanicals zadbał, abyś nie tylko  wiedziała co jest w składzie kosmetyku, ale też dlaczego ten składnik został wybrany. Produkty tej linii stanowią idealny wybór dla świadomej konsumentki pragnącej żyć w zgodzie z naturą, nie umniejszając sobie przy tym przyjemności płynącej ze stosowania produktu.

 

Cena produktów: 17, 99 złRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl