Przytulna czytelnia w domowych wnętrzach


Przytulna czytelnia w domowych wnętrzach
2023-12-18
Wciągająca lektura w domowym zaciszu to przyjemna perspektywa, szczególnie gdy pogoda za oknem nie zachęca do spacerów. Oto kilka aranżacyjnych pomysłów, jak w swoich czterech kątach urządzić przytulną czytelnię, by w stylowym wnętrzu i ciepłej atmosferze spędzić chłodne wieczory.

W jesienno-zimowym okresie interesująca książka okazuje się nieraz najlepszą rozrywką. Poświęcony na jej czytanie czas mogą dodatkowo umilić otulający koc, gorąca herbata, a także stylowo urządzone wnętrza. Gdy w domu nie ma wystarczająco dużo przestrzeni, by wygospodarować oddzielne pomieszczenie na domową bibliotekę, funkcję tę, chociaż częściowo, może pełnić salon, w którym to sofa zapewni wygodne miejsce na lekturę. 

Odpowiednie oświetlenie w kąciku do czytania to podstawa. Dwuramienna lampa podłogowa ustawiona obok okazałej kanapy rozświetli pomieszczenie przyjemnym blaskiem. Dzięki nieszablonowej formie będzie nie tylko bardzo funkcjonalnym, ale i wdzięcznym dodatkiem dekoracyjnym we wnętrzu. Ciemna ściana w odcieniu Perfect z kolekcji Beckers Designer Colour stworzy efektowne, a zarazem eleganckie tło dla aranżacji, zaś miękkie tekstylia pomogą wykreować nastrojowy, otulający klimat.

Inspirowany wzornictwem z czasów PRL fotel to praktyczna i ustawna alternatywa dla kanapy na czytelnicze wieczory. Znacznie więcej wygody zapewni w parze z okrągłym plecionym pufem, który sprawdzi się jako podręczne miejsce do odłożenia książki lub po prostu komfortowe oparcie dla nóg podczas lektury. Spokojny brąz Macadamia farby Beckers Designer Colour na ścianie ze smakiem ociepli kącik do czytania, zapraszając na chwilę odpoczynku do świata literatury.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl