Purmo na konferencji BIM
![]() |
15 września 2017 roku w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference w Warszawie odbędzie się konferencja BIMobject, przeznaczona dla architektów i projektantów. Współorganizatorem wydarzenia jest m.in. marka Purmo, która w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia obecności w Polsce.
Na prestiżowym wydarzeniu nie zabraknie marki Purmo, wchodzącej w skład koncernu Rettig ICC – światowego lidera branży grzewczej. Już od 25 lat pod marką Purmo sprzedawane są w Polsce grzejniki płytowe, dekoracyjne, kolumnowe, konwektorowe i kanałowe, a także ogrzewanie płaszczyznowe i systemy rurowe. Urządzenia grzewcze Purmo słyną z pięknego wzornictwa i cieszą się wciąż rosnącą popularnością zarówno wśród architektów wnętrz, jak i indywidualnych użytkowników.
Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsce wymaga uprzedniej rejestracji pod linkiem https://goo.gl/forms/7YiStcdSRWhGCrxa2.
Nadesłał:
BestBrands
|