Rdza rustykalna nowym dekorem w ofercie firmy Aliplast


Rdza rustykalna nowym dekorem w ofercie firmy Aliplast
2021-05-28
W ostatnich dniach paleta Aliplast Loft View została uzupełniona nowym dekorem. Jest to RDZA RUSTYKALNA/ RUST01.


 Rdza rustykalna  - dekor z efektem rdzy -  to doskonałe rozwiązanie w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach wzorniczo - architektonicznych.

Usługa nadawania aluminium powłok dekoracyjnych daje nieograniczone możliwości w kwestii oferowania oryginalnych dekorów.  Wychodząc naprzeciw obecnym trendom w architekturze,  Aliplast wprowadza do oferty serię dekorów imitujących kamienne powierzchnie:  JASNY BETON, CIEMNY BETON oraz RDZA RUSTYKALNA.  Linia Aliplast Loft View jest uzupełnieniem palety Aliplast Wood Colour Effect.

Zaawansowana technologia umożliwia lakierowanie zarówno blach, jak i kształtowników, oraz zapewnia doskonałą odporność na warunki zewnętrzne, co skutkuje aż dziesięcioma latami gwarancji. Jakość wykonania potwierdzona jest certyfikatem Qualideco PL – 0001.

Aliplast
press box

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl