Reebok classic cl leather - buty dla każdego


Reebok classic cl leather - buty dla każdego
2017-05-04
Klasyka wśród obuwia sneakers na rok 2017. Zdecydowanie jednym z faworytów jest Reebok Classic. Model będący bestsellerem wśród nastolatków.

Reebok jest jedną z bardziej popularnych marek na rynku obuwniczym, która razem ze swoimi konkurentami przez lata wyznaczała trendy w butach sportowych, jak i tych do codziennego użytku. Przykładem bardzo trafionej koncepcji i modelu o którym możemy powiedzieć że określa całą markę jest reebok classic cl leather.


Cholewka

Buty te są idealne dla każdego zarówno ucznia jak i dorosłej pracującej osoby, która od butów wymaga przede wszystkim jakości wykonania i wytrzymałości. Jak nazwa wskazuje model ten wykonany jest po części z naturalnej licowej skóry, dzięki czemu buty te są odporne na warunki pogodowe i ciężkie użytkowanie. Model ten występuje w 3 wersjach i dwóch odmianach kolorystycznych ( czarny, biały ).


Podeszwa

Podeszwa wykonana jest z wysoko gatunkowego tworzywa o grubości od 2,5 do 3 cm, jego wysokość wynosi 10-12 cm a jeden but nie ważny nawet 350 g. Całość prezentuje się bardzo dobrze dzięki odpowiedniemu zgraniu koloru, kroju buta, oraz właściwym proporcjom. Logo umieszczone na linii sznurówek daje całości bardzo designerski wygląd tym samym trafia w gust młodszej części konsumentów.


Stylistyka

Model reebok classic bialy lub czarny to świetny przykład miejskich butów wyróżniających się od innych marek bardzo agresywnym wyglądem i zachowaniem sportowej stylistyki. Biorąc pod uwagę półkę cenową nie jest ona wygórowana i buty te dostaniemy już od 200 zł za parę. Cena ta jest rozsądna biorąc pod uwagę że otrzymujemy produkt markowy i wykonany z naturalnych materiałów, który wytrzyma nie jeden sezon.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Buty sportowe Retrokicks
http://retrokicks.pl

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Gaba, 2017-07-06 11:03:41

    Jaka cena?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl