Reksio i buntowniczki - Przecinek i Kropka w Empiku w Bonarce


Reksio i buntowniczki - Przecinek i Kropka w Empiku w Bonarce
2018-03-15
Jak co roku o tej porze, Empik w Bonarce zaprasza na Festiwal Książki Dziecięcej „Przecinek i Kropka”. Pierwszy dzień Festiwalu – sobota, 17 marca – upłynie pod znakiem Reksia oraz młodych buntowniczek.

Warsztaty z Reksiem, jedną z najbardziej znanych postaci kreskówek, rozpoczną się w samo południe (godz. 12:00). Powinni w nich wziąć udział wszyscy, którzy znają i lubią przygody tego przesympatycznego psa z łatką. Reksio, jego przyjaciele oraz ich przygody znane z dobranocek i opisane w serii książeczek wydanych nakładem wydawnictwa Papilon, będą bowiem tematem warsztatów.

Z kolei od godz. 16:00 będzie czas na „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek" Eleny Favilli i Franceski Cavallo (Wydawnictwo Debit) - w nowych wersjach bajek. Napisane z myślą o zainspirowaniu dzieci, opisują historie stu bohaterskich kobiet od Elżbiety I po Serenę Williams. Dzieci będą mogły wysłuchać historii bohaterek oraz wykonać prace plastyczne podczas warsztatów.

BONARKA CITY CENTER I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl