Rola systemów ERP w cyfrowej transformacji przemysłu


Rola systemów ERP w cyfrowej transformacji przemysłu
2017-10-20
Zmieniająca się rola systemów ERP stanowi ważny element dyskusji w wielu organizacjach. Menedżerowie starają się przewidzieć, czy systemy ERP będą w przyszłości równie istotne jak obecnie czy też zostaną przez cyfrową transformację zepchnięte na dalszy plan?  Szykujące się na kolejną falę innowacyjnych technologii przedsiębiorstwa produkcyjne muszą szukać odpowiedzi na to niełatwe pytanie.

Błyskawiczne zmiany, zwłaszcza w ostatnim dziesięcioleciu, stanowiły potężne wyzwanie dla przedsiębiorców. Nadążanie za przełomowymi technologiami okazało się wymagające zarówno finansowo, jak i organizacyjnie – jest jednak potrzebne. Zakres nowych technologii jest ogromny – od konfiguratorów, rozwiązań mobilnych i do współpracy, aż do druku 3D i Internetu Rzeczy. Rozwiązania ERP także walczą o swoją pozycję i zysk.

Świadomość zmieniającej się roli systemów ERP jest istotna w momencie podejmowania decyzji nt. strategicznych inwestycji w IT. Sceptycy mogą pokusić się o stwierdzenie, że lepiej inwestować w specjalistyczne aplikacje i rozwiązania zwiększające produktywność użytkownika, inni jako priorytet stawiają bezpieczeństwo IT i hardware.

Czytaj całość artykułu tutaj:https://www.erp-view.pl/erp/rola_systemow_erp_w_cyfrowej_transformacji_przemyslu.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl