ROSA Residence – Twoja przytulna, miejska enklawa


2023-12-18
W ramach nowej inwestycji ROSA Residence, ROBYG oddaje do sprzedaży 100 mieszkań przy ul. Śliwkowej w Gdańsku.

 

Ponad 100 mieszkań czeka na nabywców w nowej inwestycji ROBYG. ROSA Residence to 18 dwupiętrowych, miejskich willi, gdzie w każdym budynku znajduje się tylko 6 mieszkań. Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy ul. Śliwkowej stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających przytulnego i intymnego miejsca do życia, a zarazem gwarantującego sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.

 

Kameralna inwestycja ROSA Residence to 108 mieszkań o różnorodnych metrażach, od 29 m2 do 113 m2, odpowiednich dla osób o rozmaitych potrzebach, zarówno singli poszukujących swojego pierwszego, wymarzonego mieszkania, jak i rodzin z dziećmi potrzebujących bezpiecznego miejsca do życia.

- Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Śliwkowej w Gdańsku, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Wyróżnia ją niska, willowa zabudowa z 6 mieszkaniami w każdym z dwupiętrowych budynków. Inwestycja ta łączy w sobie zalety mieszkania w domu, z wygodą którą daje posiadanie lokalu na osiedlu wielorodzinnym. Bliskość centrum miasta, dobry dostęp do al. Pawła Adamowicza oraz ul. Kartuskiej, powiększająca się baza handlowo-usługowa – to wszystko sprawia, że jest to coraz ciekawsze miejsce do życia, z ogromnym potencjałem – mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Osiedle wyróżnia się współczesnym, prostym designem nawiązującym do skandynawskiej architektury. Niskie, dwupiętrowe budynki harmonijnie komponują się z otoczeniem, a zewnętrzna przestrzeń wypełniona zielenią i strefami rekreacji zapewnia poczucie domowej atmosfery. Inwestycja, zbudowana zgodnie z ideą 15-minutowych miast, jest wyposażona w zieloną oraz błękitną infrastrukturę w postaci łąk kwietnych i ogrodów deszczowych oraz budek dla ptaków i domków dla owadów. Do mieszkań parterowych przynależą duże ogródki. Rodziny będą mogły korzystać z dużego placu zabaw wyposażonego w różnorodne zabawki.

O bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring całego osiedla, antywłamaniowe drzwi do mieszkań oraz wideodomofony. Mieszkania wyposażone są również wizytówkę dewelopera – system ROBYG Smart House by Keemple, czyli zaawansowaną technologię, umożliwiającą zdalne kontrolowanie oświetlenia, urządzeń elektrycznych, ogrzewania oraz systemu bezpieczeństwa.

Nieopodal inwestycji znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole, a także Park Cedrowa. Oprócz dobrego dojazdu do centrum, pracy czy placówek edukacyjnych ROSA Residence oferować będzie swoim mieszkańcom także dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę oraz coraz więcej punktów usługowych.

ROBYG – twój zaufany deweloper!

Inwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, atrakcyjne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni – zapoznaj się z ofertą ROBYG i zaplanuj swoją przyszłość!

Więcej szczegółów o inwestycjach ROBYG można znaleźć tutaj: https://www.gdansk.robyg.pl

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

qacommunications_2022

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl