Rowerowe wyzwanie dla najmłodszych w Galerii Przymorze


Rowerowe wyzwanie dla najmłodszych w Galerii Przymorze
2024-06-04
Galeria Przymorze zaprasza na ekscytujące zawody rowerkowe dla najmłodszych, które odbędą się w sobotę 8 czerwca. Zaplanowane wydarzenie to doskonała okazja dla dzieci w wieku 3-7 lat, aby pokazać swoje umiejętności i cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu.

Sportowe święto dla dzieciaków w Galerii Przymorze to doskonała okazja do zaszczepienia wśród najmłodszych miłości i pasji do aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. W sobotę, 8 czerwca, do rywalizacji staną zawodnicy w wieku od 3 do 7 roku życia, bez względu na to, czy już jeżdżą na rowerze czy dopiero zaczynają swoją przygodę z dwoma kółkami. Mali kolarze staną na starcie w „trójkach” i będą mieć do pokonania, w zależności od wieku:

  • dystans 40 metrów – dzieci urodzone w latach 2021 i 2020 (3 i 4 latki);
  • dystans 60 metrów – dzieci urodzone w latach 2019, 2018 i 2017 (5, 6 i 7 latki).

Dzieci startują według kategorii wiekowej i płci, pierwsze w zawodach jadą dziewczynki, później chłopcy. Każde dziecko biorące udział w zawodach musi posiadać kask. To element bezpieczeństwa, bez którego dziecko nie zostanie dopuszczone do rywalizacji. Dziecko może mieć dowolny rower (bez wspomagania). Rodzic może pojawić się na linii startu razem z dzieckiem, jednak jego obecność nie może mieć wpływu na wynik rywalizacji.

Podczas turnieju nie ma przegranych. Każde dziecko, które ukończy zawody stanie na podium i odbierze zasłużony medal za swój wysiłek i determinację. Zawody rozpoczną się o godzinie 11:00 i wtedy wystartują najmłodsze roczniki, a od godziny 10.00 rozdawane będą „pakiety startowe”.

Ale to nie wszystko! Oprócz emocjonujących wyścigów rowerowych, dla najmłodszych klientów Galerii Przymorze przygotowano wiele atrakcji towarzyszących. Przez cały czas trwania wydarzenia będą dostępne dmuchańce, a animatorzy będą dbać o uśmiechy i radość małych gości w specjalnych strefach: malowania buziek, tatuaży i kolorowych warkoczyków oraz baniek mydlanych. Dodatkowo, dzieci będą miały okazję zapoznać się z elementami udzielenia pierwszej pomocy podczas specjalnych pokazów, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubienicą najmłodszych – świnką Peppą.

„Już 8 czerwca zapraszamy naszych najmłodszych klientów do udziału w sportowej rywalizacji! Przed nami rowerkowe zawody dla dzieci w wieku 3-7 lat. Super zabawa gwarantowana!” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Regulamin zawodów jest dostępny tutaj. Warunkiem udziału w zawodach jest wcześniejsza rejestracja zawodnika. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj. Zapisy są prowadzone do 5 czerwca do końca dnia lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zawody odbędą się 8 czerwca 2024 roku przy Galerii Przymorze w Gdańsku, obok wejścia od strony Chłopskiej. Organizatorem zawodów jest Dziennik Bałtycki.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Zdrofit.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use oraz inwestycjach mieszkaniowych. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi. Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są̨ dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 15 obiektach handlowych zlokalizowanych w 12 największych miastach. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie i inwestycje Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu.

 

 

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl