Silesia City Center z bonusem


2018-09-05
Praktyczny prezent, sprawne zakupy, wygodna forma płatności i dodatkowe 10% doładowania. Największe centrum handlowe na Śląsku przygotowało dla klientów akcję rabatową zachęcającą do zakupu kart podarunkowych.

10% więcej – tyle zyska każdy, kto w dniach 6-15 września kupi taką kartę  w Silesia City Center.

Promocyjne doładowanie to okazja, by zyskać dodatkowe środki na koncie. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest nabycie karty za co najmniej 100 zł – każdy taki zakup premiowany będzie dodatkowym doładowaniem odpowiadającym 10% wartości karty podarunkowej. Doładowanie promocyjne będzie przyznawane jednorazowo. Wartość doładowań jest ograniczona i wynosi łącznie 50 000 zł z możliwością zakończenia akcji po wyczerpaniu tej puli.

Karta podarunkowa jest idealnym pomysłem na upominek – osoba obdarowana ma możliwość samodzielnego wyboru wymarzonego prezentu w ponad 300 sklepach znajdujących się na terenie Centrum

Akcja promocyjna odbędzie się w dniach 6-15 września w godzinach otwarcia Silesia City Center lub potrwa do wyczerpania puli doładowań promocyjnych. Punkt Obsługi Promocji będzie zlokalizowany w Punkcie Informacji na poziomie 0, znajdującym się na Placu Śląskim.

Karta podarunkowa jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Jest aktywna w ciągu 30 minut od jednorazowego doładowania. Umożliwia bezpieczne i wygodne zakupy we wszystkich sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Silesia City Center. Karta jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl