Silesia City Center z największym w Polsce salonem Vans


Silesia City Center z największym w Polsce salonem Vans
2020-02-20
W Silesia City Center otwarto salon Vans.

Jest to największy sklep marki w Polsce. Na powierzchni ponad 125 mkw. klienci znajdą szeroki asortyment odzieży, butów i plecaków, a także duży wybór kolekcji dla dzieci.

Wystrój salonu Vans w Silesia City Center jest najnowszą koncepcją firmy. Połączenie drewna i metalu oraz minimalizm doskonale oddają ducha marki. Podkreślają jakość znanych na całym świecie kolekcji. Wśród nich można znaleźć odzież, buty i plecaki, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Marka oferuje również kolekcję dziecięcą, dostępną w Polsce, wyłącznie w tym salonie.

 

Ze słonecznej Kalifornii do Silesia City Center

Historia marki Vans ma swój początek w słonecznej Kalifornii, gdzie w latach 60-tych ubiegłego stulecia powstała niewielka manufaktura, produkująca buty z gumową podeszwą. Najbardziej znanym modelem jest Vans #95, czyli Era, który został zaprojektowany przez legendy skateboardingu: Tony'ego Alva i Stacy'ego Peralta. W 1977 roku marka wprowadziła model #36 (Old Skool) - do dziś uważany za flagowy produkt.

W Polsce sklepy Vans znajdują się większych miastach, takich jak: Katowice, Kraków, Łódź, Wrocław, Warszawa czy Gdańsk.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl