Silesia City Center z nową marką dla kobiet


Silesia City Center z nową marką dla kobiet
2018-10-08
Od 31 lat na rynku, a teraz również w Silesia City Center.

Polska marka Taranko dołączyła do grona najemców największego centrum handlowego na Śląsku. W nowo otwartym salonie dostępny jest pełny asortyment marki, w tym również kolekcje limitowane. Salon zajął powierzchnię 100 mkw.

Eleganckie i precyzyjnie wykonane wnętrze oraz połączenie kolorów: białego, czarnego, szarego i beżu – tak prezentuje się nowoczesny butik firmy Taranko, który poszerzył ofertę handlową Silesia City Center. Sklep pozostaje wierny konceptowi marki i oddaje jej charakter. Dodatkowo, salon w katowickim Centrum wyróżniają innowacje – m.in. specjalnie wykonane na potrzeby marki manekiny custom made. W nowo powstałym butiku dostępny jest pełny asortyment firmy, również kolekcje limitowane: Premium, Limited Edition czy też kolekcja butów, która jest nowością w ofercie Taranko. Wspomniane artykuły są dostępne wyłącznie w wybranych salonach w Polsce – Silesia City Center to zatem Centrum z rozszerzoną propozycją marki. Oprócz oferty limitowanej pojawiły się także flagowe produkty firmy – sukienki, bluzki, swetry, spodnie, spódnice, żakiety, płaszcze i akcesoria.

Ponadczasowe projekty marki Taranko powstają z zamiłowania do pięknych wykończeń i ponadczasowych fasonów. Są skierowane do przebojowych i silnych kobiet, które pragną wyróżnić się oryginalnością i nowoczesnym podejściem do elegancji. Sieć salonów składa się z 45 butików stacjonarnych. Salon w Silesia City Center jest flagowym sklepem marki na Śląsku, dlatego w tej lokalizacji wprowadzono dodatkowe innowacyjne rozwiązania.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl