Słoneczne Wzgórza – ostatni etap inwestycji z pozwoleniem na budowę


Słoneczne Wzgórza – ostatni etap inwestycji z pozwoleniem na budowę
2020-10-15
Etap H osiedla Słoneczne Wzgórza uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę, a więc deweloper – Budner Inwestycje, rozpoczął przygotowania ostatniego, ósmego etapu inwestycji.

Zdjecia: https://1drv.ms/u/s!Ak6vnk2kpo84iYZWi1URexaNabw5cQ?e=NuCAGq

Etap H osiedla Słoneczne Wzgórza uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę, a więc deweloper – Budner Inwestycje, rozpoczął przygotowania ostatniego, ósmego etapu inwestycji. Etap H stanowi zwieńczenie jednej z najpopularniejszych w ostatnich latach inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku. Kolejne etapy osiedla, sukcesywnie realizowane od 2008 roku, utworzyły bardzo udaną tkankę miejską. Słoneczne Wzgórza powstały w doskonale skomunikowanej dzielnicy  Gdańska – Ujeścisku, i są powszechnie znane jako idealne miejsce do życia, nie tylko dla rodzin z dziećmi. Na samym osiedli są 24 lokale z usługami, a wokół istnieje wiele innych, wśród których są wszystkie funkcje, jakie tworzą przyjazną do życia dzielnicę.

 

Doskonała jakość

Podobnie jak w przypadku poprzednich faz inwestycji, również etap H, powstający przy zbiegu ulic Warszawskiej i Kołodzieja, cechuje subtelna i elegancka architektura, realizowana w przyjaznej mieszkańcom skali. W czterech pięciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się w sumie około 200 mieszkań o powierzchni od 31 do 82 metrów kwadratowych i o zróżnicowanych układach. Odpowiednie nasłonecznienie lokali zapewnią duże przeszklenia i przestronne balkony, które wysoko oceniają mieszkańcy wcześniejszych etapów Słonecznych Wzgórz. Osiedle zlokalizowane jest na morenowych wzgórzach, dzięki czemu z balkonów, tarasów i okien najwyższych kondygnacji rozpościera się zachwycający widok na Gdańsk i okolice.

Części wspólne budynków etapu H – takie jak klatki schodowe czy korytarze – zostaną wykończone z użyciem wysokiej jakości materiałów, dodając im prestiżowego charakteru.

W podziemnej hali garażowej znajdą się 102 miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i miejsca na rowery. Bezpośrednie otoczenie budynków zostanie zagospodarowane elementami nowoczesnej małej architektury wkomponowanej w zieleń. Z myślą o najmłodszych na zielonym dziedzińcu zaprojektowano plac zabaw.

Przez cały okres budowy Słonecznych Wzgórz wsłuchiwaliśmy się w oczekiwania kolejnych mieszkańców osiedla. Pozwoliło to nam zapewnić dotychczasowym, jak i przyszłym ich lokatorom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zapewniamy komfort życia i wysoką jakość przestrzeni do zamieszkania. Z wieloma klientami związaliśmy się na lata. Rozwiązania, które proponujemy w kolejnych etapach budowy powodują, że z rozwojem ich rodzin kupują u nas kolejne mieszkania, chcąc korzystać z doskonałej lokalizacji, jednak większej powierzchni do życia. – mówi Iwona Góral, kierownik ds. sprzedaży.

Wszystko na miejscu

 

Okolice Słonecznych  Wzgórz oferują rozbudowaną infrastrukturę lokalną, zapewniającą komfort życia na co dzień z dostępnością wielu punktów handlowych i usługowych wokół miejsca zamieszkania. Poza lokalami znajdującymi się na osiedlu, w okolicy jest szereg sklepów, restauracji czy innych punktów usługowych. Funkcjonują tu publiczne i prywatne szkoły oraz przedszkola, przychodnie i apteki. Doskonałe położenie osiedla uzupełnia rozbudowana sieć dróg oraz linii komunikacji miejskiej, dzięki czemu mieszkańcy Słonecznych Wzgórz z łatwością dostaną się do centrum Gdańska, od którego dzieli ich zaledwie 5 km. Okolica połączona jest z miastem licznymi liniami autobusowymi, znajdują się tam również dwie pętle tramwajowe oraz nowe, wielopasmowe drogi (al. Armii Krajowej i Nowa Bulońska).

 

Słoneczne Wzgórza, jak pokazuje popularność oferty poprzednich etapów inwestycji, to wyjątkowe miejsce, oferujące pełen komfort życia i możliwości, jakie daje mieszkanie w tętniącym życiem mieście. Zapewnia szybki i komfortowy dojazd do centrum Gdańska. Osoby, które tu zamieszkały, cenią sobie wysoką jakość zapewnioną przez dewelopera, wygodę związaną z okolicznymi usługami, a także nowoczesny styl życia.

 

Doświadczony deweloper

 

Budner Inwestycje to posiadające 25-letnie doświadczenie przedsiębiorstwo budowlane, realizujące projekty w całej Polsce. Do jego realizacji należą między innymi: Osiedle Boernerowo na warszawskim Bemowie, Apartamenty Piaseczno oraz Rezydencja Łowicka.

 

W Trójmieście pierwsze inwestycje firma rozpoczęła w 2008 roku, a poza Słonecznymi Wzgórzami odpowiada za projekty Star Tower w Letnicy oraz Oliva Koncept, realizowany w starej części Oliwy, w pobliżu Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mateuf8

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl