Smartfony Doogee oficjalnie w Polsce


2018-07-12
Smartfony marki Doogee są już oficjalnie dostępne w Polsce, a ich wyłącznym dystrybutorem Doogee w naszym kraju jest spółka MB Mobile.

. Urządzenia projektowane w Hiszpanii, a produkowane w Chinach cechują się innowacyjnością, dobrymi parametrami technicznymi oraz znakomitą proporcją ceny do jakości.

Smartfony, które potrafią zachwycić

Doogee (czyt. dudżi) to firma, która powstała w marcu 2013. Młody producent urządzeń mobilnych szybko zyskuje popularność w wielu krajach. Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy są trzy miliony sztuk smartfonów sprzedanych w ubiegłym roku oraz 17 milionów klientów, którzy wybrali sprzęt Doogee licząc od momentu powstania firmy. Strategia producenta opiera się na trzech filarach: wysokiej wydajności smartfonów w stosunku do ich ceny, atrakcyjnym i oryginalnym wzornictwie oraz ciągłym poszukiwaniu większych i mniejszych innowacji ułatwiających życie użytkownikom.

https://www.facebook.com/DoogeePoland/

 

https://www.doogee.ccRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RocketScience

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl