Spełniaj marzenia z PAYBACK


2019-06-03
Ruszyła druga edycja konkursu „PAYBACK z Radiem ZET”. Na 50 wybranych PAYBACKOWICZÓW czeka po 10 tys. punktów PAYBACK, a na konto jednego szczęśliwca trafi ich aż 50 tys.! Wspólne wydarzenie, które wspiera „Loterię Marzeń” Radia ZET, to początek szerszej współpracy PAYBACK z Grupą Eurozet.

PAYBACK i Radio ZET rozdają nagrody

- „Loterię Radia ZET” organizujemy już od 15 lat, a tylko w tym roku do rąk naszych słuchaczy trafiły nagrody o wartości ponad 2 mln złotych. W tej edycji chcielibyśmy zaprosić do wspólnej zabawy jeszcze szerszą grupę odbiorców. Uczestnicy konkursu PAYBACK mają szansę nie tylko na punkty PAYBACK do wykorzystania w ramach Programu, ale także poprzez udział w naszej loterii, na wygranie dużych pieniędzy i nagród rzeczowych, w tym wysokiej klasy samochodów mówi Maja Głódkowska, Dyrektor Działu Akcji Specjalnych, Grupa Eurozet.

 

- W PAYBACK nie tylko nagradzamy konsumentów podczas ich codziennych zakupów, lecz także pragniemy dawać radość i szansę na spełnianie marzeń. Dzięki współpracy z Radiem ZET uczestnicy Programu mają szansę zdobyć nie tylko 100 tys. złotych, ale również 50 nagród po 10 tys. punktów PAYBACK i jedną w wysokości aż 50 tys. punktów. Zwycięzcy będą mogli wymienić punkty między innymi na swoje wymarzone nagrody dostępne w naszym Programie – mówi Marek Biernacki, Senior Strategic Partnerships Development Lead, PAYBACK Polska. 

 

Co zrobić, by walczyć o nagrody?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS pod numer 7223 o treści PUNKTY, co jest równoznaczne ze zgłoszeniem się do „Loterii Marzeń” Radia ZET. By dodatkowo walczyć o punkty PAYBACK, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe dostępne na stronie payback.pl/zet i wypełnić formularz zgłoszeniowy uzupełniając kod otrzymany na telefon. PAYBACKOWICZE mają więc możliwość podwójnej wygranej – 100 tys. złotych od Radia ZET oraz 50 tys. lub 10 tys. punktów PAYBACK.

 

Konkurs odbędzie się w trzech edycjach i potrwa do 21 lipca 2019 roku. Przez cały okres promowany będzie we wszystkich kanałach PAYBACK – na stronie internetowej PAYBACK.pl, w aplikacji mobilnej oraz drogą mailową.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl