Spotkaj się z Annie Sloan online i poznaj sekrety legendarnego Charleston Farmhouse!


Spotkaj się z Annie Sloan online i poznaj sekrety legendarnego Charleston Farmhouse!
2020-09-15
Annie Sloan, światowej sławy autorytet w dziedzinie koloru i technik dekoracyjnych, zaprasza na spotkanie oraz wirtualną wycieczkę po artystycznych wnętrzach słynnej posiadłości Charleston Farmhouse.

 

Już 1 października 2020 r., podczas specjalnego wydarzenia online, będzie można na żywo spotkać się z Annie Sloan, aby wspólnie odkrywać sekrety Charleston Farmhouse. Wirtualnym przewodnikiem podczas tej wyprawy będzie również dr Darren Clarke, szef kolekcji i wystaw w Charleston. Uczestnicy spotkania będę mogli także porozmawiać na żywo z Annie w formule Q&A.

Annie Sloan od przeszło 30 lat inspiruje kolejne pokolenia do poszukiwana własnego, plastycznego języka wyrazu, kreowania oryginalnych mebli, przedmiotów i miejsc. Stworzona przez nią kolekcję farb kredowych Chalk Paint™, wosków oraz farb do ścian Wall Paint, dostępna jest obecnie w 55 krajach. W ubiegłym roku, do palety farb Chalk Paint™ dołączyły stworzone przez Annie Sloan we współpracy z Charleston Farmhouse odcienie Firle, Rodmell i Tilton inspirowane kolorystyką wnętrz w posiadłości Charleston.

Charleston Farmhouse to wiejska posiadłość w hrabstwie Sussex w Anglii, która w 1916 roku stała się domem kultowej angielskiej grupy artystycznej Bloomsbury: malarki Vanessy Bell i krytyka sztuki Duncana Granta - dwojga z najbardziej wpływowych twórców brytyjskich XX wieku. Charleston często gościło też zaprzyjaźnionych intelektualistów, między innymi genialną pisarkę Virginię Woolf.

Więcej informacji o internetowym spotkaniu i zasadach uczestnictwa na stronie: www.anniesloan.com/events 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ania@hshpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl