Spotkaj się z Mikołajem i stwórz dekoracje pachnące igliwiem!


Spotkaj się z Mikołajem i stwórz dekoracje pachnące igliwiem!
2023-12-07
W sobotę 9 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielany odwiedzi Mikołaj. To doskonała okazja, aby porozmawiać z niezwykłym gościem i zrobić sobie pamiątkowe świąteczne zdjęcie. Będzie można również wziąć udział w rodzinnych warsztatach kreatywnych. Wstęp wolny!

Pełne blasku dekoracje na ulicach, dźwięki kolęd i świątecznych piosenek, które otaczają nas w sklepach i kawiarniach to znak, że zbliża się wyjątkowy czas w roku. Czekamy na serdeczne spotkania przy świątecznym stole, a dzieci marzą o tym, żeby Mikołaj odgadł ich marzenia i przyniósł im upragnione upominki.

 

Pełne świątecznej radości spotkania z Mikołajem

W sobotę 9 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielany odwiedzi wyjątkowy gość – Mikołaj! Zasiądzie w fotelu w otoczeniu choinek i świątecznych dekoracji w specjalnie przygotowanej przestrzeni w pasażu handlowym. 

Maluchy będą mogły przekazać Mikołajowi gwiazdkowe życzenia i zrobić pamiątkowe świąteczne zdjęcie. To wyjątkowe wydarzenie będzie radosną zapowiedzią Świąt Bożego Narodzenia! Dostojny gość wręczy dzieciom prezenty, które wcześniej rodzice przekażą jego pomocniczkom – śnieżynkom. Dzieci otrzymają również słodycze. Jeśli rodzice okażą śnieżynkom paragon za zakupy na kwotę 50 złotych, Mikołaj wręczy najmłodszym pluszową maskotkę – renifera. Będzie to zapewne pierwszy mikołajkowy prezent w tym roku. 

Przygotuj bożonarodzeniowe dekoracje

Czas wprowadzić do domu świąteczny nastrój! Na sobotnie popołudnie w Centrum Handlowym Auchan Bielany zaplanowano również rodzinne warsztaty kreatywne. Ich uczestnicy wykonają kolorowe stroiki na drzwi do domu. Podstawą pachnącej igliwiem dekoracji będą naturalne gałązki. Będzie można je udekorować za pomocą lśniących bombek, kolorowych dzwoneczków czy szyszek. Prowadzący warsztaty podpowiedzą, jak odpowiednio mocować materiały i układać dekorację, żeby cieszyła swoim widokiem aż do świąt. Udział w warsztatach plastycznych jest bezpłatny. 

Spotkanie ze świętym Mikołajem odbędzie się w sobotę 9 grudnia od godziny 12.00 do godziny 17.00 w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl