Starbucks otwiera kolejną kawiarnię w Łodzi


2021-11-26
Sieć kawiarni Starbucks otwiera 70 lokal w kraju, tym razem przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi w budynku Hi Piotrkowska. Będzie to już 2 lokalizacja w mieście, w którym Starbucks zyskał sobie stałe grono sympatyków. Kawiarnia Starbucks w Łodzi zostanie otwarta 26 listopada przy ulicy Piotrkowskiej 155, naprzeciw dworca tramwajowego, zwanego Stajnią Jednorożców. To tutaj łódzcy miłośnicy kawy znajdą idealne miejsce do spotkań i relaksu przy filiżance ulubionego napoju.

- Cieszymy się, że kawiarnia Starbucks zyskała sobie sympatię mieszkańców miasta i że możemy zaprosić ich do kolejnej lokalizacji. - mówi Katarzyna Pijanowska, Marketing Manager Starbucks Polska. - Na najnowsze otwarcie przygotowaliśmy dla naszych Gości proekologiczną niespodziankę. Od lat zachęcamy do odwiedzania kawiarni z własnym kubkiem, oferując zniżkę na zakup dowolnego napoju i widzimy, że coraz więcej osób korzysta z tego rozwiązania na co dzień. Chcąc zachęcić do inicjatywy również mieszkańców Łodzi, na otwarcie przy Stajni Jednorożców przygotowaliśmy aż 3 tysiące kubków wielokrotnego użytku Starbucks, które do zakupionego przez siebie napoju otrzymają pierwsi Goście.


Nowo otwarta kawiarnia o powierzchni 158 m2 to 27miejsc siedzących, w okresie letnim dodatkowo dostępne będą jeszcze 32 miejsca na patio. Nowy lokal to nowoczesne wnętrze, w którym Goście będą mogli przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas. Wystrój stanowi połączenie charakterystycznych dla marki kolorów, elementów wykończenia i grafik nawiązujących do motywu syreny.


W menu znajdą się kawy składające się wyłącznie z najlepszej jakości ziaren Arabica, które wyszkoleni Bariści dopasują do indywidualnych upodobań każdego Gościa. W kawiarni dostępne będą wszystkie napoje z oferty Starbucks, w tym również najnowsze świąteczne propozycje. Nie zabraknie też bogatej oferty ciast, świeżych wypieków, czy codziennie przygotowywanych na miejscu kanapek. Ponadto w lokalu będzie można nabyć paczkowane kawy ziarniste, kubki ze stałej oferty, sezonowe kolekcje kubków termicznych oraz rozmaite akcesoria związane z marką, takie jak akcesoria do alternatywnego parzenia kawy.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.myrlak

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl