Sukces jest kobietą? Pomysł na biznes PLUS SIZE!


Sukces jest kobietą? Pomysł na biznes PLUS SIZE!
2020-11-10
Nie da się ukryć, że sklepy z odzieżą są niemal za każdym rogiem. W galeriach handlowych królują wielkie zagraniczne koncerny.

W galeriach handlowych królują wielkie zagraniczne koncerny. Kolejne marki próbują swoich sił w odzieżowym biznesie. Według badań przeprowadzonych na sklepach internetowych przez firmę CubeResearch, kategoria "Odzież i obuwie" stanowi aż 28% w rynku e-commerce. Konkurencja jest bardzo duża ale udział w rynku jasno pokazuje gdzie drzemie potencjał i jaki należy obrać kierunek.

Butiki odpowiedzią na potrzeby rynku?

Wymagania konsumentów wciąż rosną. Coraz dokładniej dobieramy ubrania oraz dodatki. Produkty oferowane przez sieciówki wydają się niewiele zmieniać między sezonami a i rozmiar jest mocno ograniczony. Szukamy pięknych dla nas rzeczy i rozmiarów w innych miejscach jak np. małe osiedlowe butiki. Właściciele takich miejsc to najczęściej doskonale znające historię marki osoby, selekcjonujące niekwestionowane perełki do swoich butików, dzielące się swoją pasją z innymi. Przede wszystkim bardzo często oferujące swoje kolekcje w różnych rozmiarach.

Bo TAK!

Karolina Ozimińska to młoda kobieta dzieląca się swoją historią. Jak sama mówi popularne sklepy mało kiedy były w stanie zaproponować jej atrakcyjne ubrania w większym rozmiarze. Przyjęło się, że kobieta to do rozmiaru 42. A co potem?

- Co mnie doprowadziło do tego miejsca? Otóż ja sama i moje problemy. Do przecinków nigdy nie należałam – no może miałam takie chwile, ale zdecydowanie było ich mniej, niż momentów kiedy to prezentowałam sobą bardziej krągłe kształty. Ciągły kłopot z dobraniem czegoś w sieciówkach i spojrzeniem pełnym dezaprobaty serwowanym przez ekspedientki skutecznie demotywowało mnie do poszukiwania czegoś w czym będę się dobrze czuła i wyglądała. Dlatego postanowiłam stworzyć miejsce przyjazne kobiecie, zwłaszcza tej pełnej – choć wszystkie jesteście mile widziane – piszę na swoim fanpage’u Karolina.

Tak powstał butik „Bo TAK!” Miejsce w którym przy okazji dobrania pięknych ubrań można napić się pysznej kawy i podyskutować z pełną energii właścicielką ale także odkryć się na nowo, przypomnieć sobie jaki drzemie w nas seksapil. Jak mówi Bo TAK! - Bądź sobą. Bo możesz. Bo tak!

OdWagi, jesteś piękna! 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Krukowska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl