Świat baśni w Agorze
Słynne postacie wprost ze świata baśni przyjadą w weekend do Agory Bytom, by ujawnić swoje tajne dotąd talenty! W programie moc atrakcji – pokazy, warsztaty plastyczne i konkursy. Nagrodą główną będzie wycieczka dla całej rodziny.
Na baśniowe zaproszenie Agory Bytom odpowiedzieli najbardziej znani i ulubieni przez dzieci bohaterowie. Będzie ich można spotkać w sobotę i niedzielę w godz. 12.00 - 20.00 w czterech specjalnie przygotowanych strefach. Kopciuszek i Księżniczka zaproszą chętnych do ozdabiania i malowania buzi w dowolny, nawet najbardziej wymyślny sposób. U Królewny Śnieżki sprawdzimy swoje zdolności manualne m.in. podczas tworzenia ozdób z koralików, lepienia z masy solnej i plasteliny. Sindbad Żeglarz - doświadczony w podróżach po całym świecie - będzie gospodarzem kącika wymyślnych tatuaży z henny. Smakoszy zaprosi do siebie Baba Jaga, tym razem specjalizująca się w lukrowaniu pierników.
Każdy z uczestników weekendowych warsztatów dostanie specjalną kartę na pieczątki stawiane przez prowadzących zajęcia. Kto zbierze całą kolekcję stempli baśniowych bohaterów, będzie mógł wziąć udział w wieczornym losowaniu wspaniałej nagrody - rodzinnych wakacji.
Tematyczne baśniowe kąciki zajęć to jednak nie koniec weekendowych atrakcji.
- Zaplanowaliśmy m.in. spektakl w wykonaniu profesjonalnych aktorów, występy ekwilibrystyczne, zespołu tanecznego, szczudlarza oraz pokazy żonglerki i psiej tresury - mówi Hanna Petters-Kaczmarska z Agory Bytom. - Goście Agory w najbliższy weekend będą mogli zapomnieć o nudzie! - dodaje.
Nadesłał:
Profitcomms
|