ŚWIATOWY DZIEŃ KREMU NUTELLA®


2024-02-05
PODZIELMY SIĘ UŚMIECHEM, KTÓRYM OBDARZA NAS NUTELLA®

Już od 18 lat, co roku, 5 lutego, miłośnicy kremu Nutella® z całego świata dzielą się swoimi doświadczeniami i kulinarnymi pomysłami, aby świętować dzień swojego ulubionego kremu z orzechów laskowych i kakao – Światowy Dzień kremu Nutella #WorldNutellaDay, www.nutella.pl

5 lutego to Światowy Dzień kremu Nutella®! To wyjątkowy i smakowity dzień dla wszystkich miłośników kremu Nutella®, którzy spotykają się w mediach społecznościowych, aby dzielić się swoją pasją do uwielbianego na całym świecie kremu z orzechów laskowych i kakao.

Niepowtarzalnym smakiem kremu Nutella® można cieszyć się każdego dnia wymyślając nowe przepisy lub tradycyjnie - robiąc z rodziną i przyjaciółmi naleśniki i pankejki. Na stronie www.nutella.pl znaleźć można mnóstwo atrakcyjnych przepisów, a także porady jak zrobić idealne naleśniki i pankejki.

Światowy Dzień kremu Nutella to wyjątkowy dzień, w którym można dzielić się swoimi przepisami i doświadczeniami z całym światem! Dlatego dzielmy się uśmiechem, jaki daje nam Nutella®! Zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami na świętowanie oraz przepisami z kremem Nutella® w mediach społecznościowych i szerzenia radości z celebracji tego dnia.

A jak to się zaczęło? Od osoby takiej jak ja czy Ty!

W 2007 roku, amerykańska blogerka Sara Rosso, spontanicznie zapoczątkowała świętowanie tego dnia, po to, aby zjednoczyć światową społeczność miłośników kremu Nutella® w mediach społecznościowych. Dziś Światowy Dzień Kremu Nutella® jest globalnym fenomenem łączącym tysiące fanów na całym świecie, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i przepisami z kremem Nutella®.

W tym roku fani kremu Nutella® będą świętować podwójnie! 2024 jest dla nas wyjątkowym rokiem, ponieważ już niedługo obchodzić będziemy bardzo ważne urodziny. Bądźcie gotowi na jeszcze więcej uśmiechu z kremem Nutella®!

A więc jak włączyć się w globalną celebrację? Fani kremu Nutella® mogą dzielić się swoimi zdjęciami ze świętowania i przepisami w mediach społecznościowych: Twitterze @Nutelladay, Facebooku oraz Instagramie używając hashtagu #WorldNutellaDay. Zachęcamy również do polubienia i śledzenia oficjalnego profilu kremu Nutella na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze (@Nutelladay). Odwiedź stronę www.nutella.com, aby uzyskać inspirujące treści na temat tego, jak celebrować to wspaniałe wydarzenie – mamy wiele pomysłów!

O kremie Nutella®

Nutella powstała w 1964 roku. Ten wyjątkowy krem z orzechów laskowych i kakao, który pokochało miliony ludzi na całym świecie, powstaje dzięki starannemu doborowi wysokiej jakości składników oraz precyzyjnej, inspirowanej rękodziełem cukierniczym produkcji.

Dziś ten popularny krem do smarowania z orzechów laskowych i kakao jest produkowany w 11 zakładach na całym świecie i dostępny dla konsumentów w około 170 krajach. Globalnie Nutella jest sprzedawana od 59 lat. Więcej informacji na www.nutella.com.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl