Świętuj Dzień Dziecka z Portem Łódź i Minecraft!


Świętuj Dzień Dziecka z Portem Łódź i Minecraft!
2023-05-31
Z okazji Dnia Dziecka Port Łódź zaprasza na niezapomnianą przygodę w świecie Minecraft. Nauka programowania, rozgrywki na komputerach i konsolach, podróż do wirtualnej rzeczywistości – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Do świętowania w dniach 1-3 czerwca zaproszeni są entuzjaści dobrej zabawy w każdym wieku, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 W aż siedmiu strefach tematycznych powstanie świat, do którego trafić chce każdy miłośnik gier komputerowych. Wiek nie ma tu znaczenia, bo atrakcji będzie mnóstwo i z pewnością każdy znajdzie coś, co spełni jego wyobrażenie o wspaniałej rozrywce. Najmłodsi będą mogli rozwinąć kreatywne myślenie, poprzez zabawę nauczą się podstaw programowania, poznają też wirtualną rzeczywistość i świat 3D. Starsi stoczą zacięte bitwy na konsolach i komputerach. A to nadal nie wszystko.

 

Każda ze stref skrywać będzie inne atrakcje. Strefa PC to miejsce, w którym będzie można pograć, ale też spróbować swoich sił w programowaniu. W Strefie konsolowej na spotkanie czekać będzie m.in. Roblox. Wyjątkowa Strefa VR pozwoli przenieść się do magicznego świata Minecraft, który ukaże prawdziwe możliwości wirtualnej rzeczywistości. Niebezpieczna misja, zacięte walki i obrona przed nadciągającym z mrocznej części krainy Overworld najeźdźcą – to wszystko czekać będzie w strefie Minecraft Legends, czyli najnowszej odsłonie tej strategicznej gry. Dla tych, którzy chcą pobawić się w większym gronie, świetnie sprawdzi się Strefa Minecraft Dungeons, w której przed kolejnymi wyzwaniami stanie cała drużyna. Maluchów natomiast z pewnością ucieszą szczególnie dwie strefy z klockami. W Strefie Klocków Carblocks wiele radości dadzą najmłodszym eko klocki z tektury, a w Maple powstaną wielkie drewniane budowle.

 

Na pikselowe szaleństwo i niezapomniane przygody Port Łódź zaprasza od 1 do 3 czerwca w godzinach 11.00-19.00 (w sobotę od 10.00). Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl