Świętuj Dzień Kobiet w Centrum Handlowym RONDO


Świętuj Dzień Kobiet w Centrum Handlowym RONDO
2019-03-08
Już w dniach 8-9 marca Centrum Handlowe RONDO zaprasza wszystkie Panie na atrakcje z okazji Dnia Kobiet. Na klientki czekają tulipany oraz specjalne rabaty przygotowane przez wybrane salony.

Piątek i sobota w CH RONDO to czas celebrowania święta wszystkich Pań. Z tej okazji rozdamy wiosenne tulipany dla klientek Centrum Handlowego RONDO. Podczas dwudniowego świętowania będzie można również skorzystać z ofert specjalnych przygotowanych przez wybrane sklepy obecne w CH RONDO:

·         Glamour – 20% rabatu na biżuterię złotą i srebrną, 50% rabatu na wybrany asortyment;

·         Hebe – wszystkie damskie zapachy do -60% oraz Twoje ulubione marki makijażowe -40%. Szczegóły w drogerii.

·         Inglot – 20% rabatu na wybraną pielęgnację;

·         Jubiler Eliza – 20% rabatu na wszystkie naszyjniki celebrytki ze złota i srebra;

·         Lynx Optique – 50% rabatu na oprawy modowe z marki miesiąca, 50% rabatu na badanie pod soczewki kontaktowe, bezpłatne badanie wzroku i dobór opraw ze stylistą;

·         Orsay – w sobotę 9 marca event dla klubowiczek Orsay (20% dla klubowiczek Orsay, potrójne punkty klubowe, do każdego zakupu nowy katalog Orsay, słodki poczęstunek);

·         Semilac – przy zakupie produktów za min. 150 zł, 15% rabatu na dowolne produkty do stylizacji. Dodatkowo, w piątek 8 marca make-up dla klientek oraz konsultacje na temat produktów do makijażu. Do każdego zakupionego produktu make-up w piątek 8 marca, cień do powiek w kremie za 1 grosz;

·         Sephora – tylko w Sephora z okazji Dnia Kobiet 30% rabatu na wyjątkowe prezenty!** Oferty dostępne do 9.03.2019 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych, chyba że zaznaczono inaczej. Oferty nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, w tym z rabatem Klubu Sephora. Dodatkowo, zapraszamy do perfumerii Sephora na bezpłatne 15-minutowe mini metamorfozy;

·         Verona – do 8 marca promocja 1+1 za -15% lub 2+1 za -40% na drugą lub trzecią najtańszą rzecz;

·         Ziaja dla Ciebie – dla każdej Pani przy zakupie powyżej 30 zł - TONIK ACAI w prezencie* oraz dla każdej Pani przy zakupie produktów z serii GDANSKIN - rabat 20%**; * promocja nie dotyczy zakupu produktu będącego prezentem, promocje się nie łączą, obowiązuje do wyczerpania, ** promocja dotyczy wszystkich produktów z serii, promocje się nie łączą, obowiązuje do wyczerpania;

·         YSE Lingerie – 30% rabatu na drugą rzecz (oferta dotyczy tańszego produktu).

„W dniach 8-9 marca zapraszamy wszystkie Panie do CH RONDO. Przyjdź na zakupy z rabatami, daj sobie złożyć życzenia i wręczyć tulipana! Wszystkiego najlepszego! – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Szczegóły ofert promocyjnych są dostępne w sklepie, w którym dana promocja obowiązuje.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl