Świętuj Dzień Kobiet w NoVa Park


Świętuj Dzień Kobiet w NoVa Park
2019-03-07
Już w piątek 8 marca w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park zaprasza wszystkie Panie na atrakcje z okazji Dnia Kobiet. Na klientki czekają tulipany oraz bezpłatne porady i zabiegi kosmetyczne na specjalnym stanowisku AVON.

Piątkowe popołudnie w NoVa Park to czas celebrowania święta wszystkich Pań. Z tej okazji w godzinach 13.00-18.00 rozdamy 400 sztuk tulipanów dla klientek NoVa Park. W programie wydarzenia również atrakcje na stoisku AVON zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego zabiegu na dłonie oraz uzyskać porady dot. odpowiedniego przygotowania cery na wiosnę. Wizażystki AVON będą także wykonywać bezpłatne makijaże idealne na Dzień Kobiet.

„Dzień Kobiet w NoVa Park to doskonała okazja, aby znaleźć choć chwilę przyjemności dla siebie. Zapraszamy wszystkie nasze klientki na bezpłatne porady i zabiegi!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Liczba wręczanych tulipanów ograniczona.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl