Szanse i wyzwania cyfrowej transformacji przemysłu


Szanse i wyzwania cyfrowej transformacji przemysłu
2017-10-20
Wbrew prognozom futurystycznych filmów z lat 80, „bunt maszyn” nie będzie oznaczał upadku rodzaju ludzkiego, a raczej większe wsparcie dla biznesu w postaci aplikacji, które pomogą zapewnić efektywność wynikająca z większej inteligencji, mniejszego marginesu błędu i rosnącej kontroli nad danymi.

Między innymi te tematy poruszyli w tym roku prelegenci Infor Next Polska.

 10 października w Warszawie Infor - czołowy dostawca przyjaznych użytkownikom i specjalizowanych branżowo aplikacji biznesowych, także chmurowych, zorganizował kolejną edycję konferencji Infor Next Polska. Liderzy i przedstawiciele Infor przedstawili uczestnikom spotkania kierunki rozwoju strategii Infor i kluczowe usprawnienia dotyczące rozwiązań dla przemysłu. W konferencji wzięło udział liczne grono partnerów i klientów Infor, pogłębiając wiedzę na temat zalet Infor Cloud, o których mówili przedstawiciele wrocławskiego Centrum Biznesowego Infor – Konrad Opala, Director CloudSuite Manufacturing oraz Artus Sawicki, dyrektor wrocławskiego CoE. Ponadto prelegenci zaprezentowali, jak ważne z punktu widzenia przedsiębiorstw produkcyjnych i ich procesów jest efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw i aktywami, umiejętne wykorzystanie Internetu Rzeczy oraz osiąganie terminowości w budżetowaniu, planowaniu i konsolidowaniu wyników z pomocą takich aplikacji, jak d/epm i Birst. Poszczególne ścieżki produktowe dotyczyły kolejno Infor M3, Infor LN oraz Infor CloudSuite Industrial.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/szanse_i_wyzwania_cyfrowej_transformacji_przemyslu.htmlRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl