Szóstka w Lotto w Rawiczu


Szóstka w Lotto w Rawiczu
2020-10-16
Data – 15 października 2020 roku – wpisała się na karty historii nie tylko firmy Kolporter, ale i miasta Rawicza. Właśnie tego dnia w jednym z saloników Kolportera padła główna wygrana w Lotto.

Dwa miliony złotych – na taką nagrodę mógł liczyć gracz, który jako jedyny skreśli „szóstkę” w sztandarowej grze Totalizatora Sportowego. Szczęśliwcem została osoba, która puściła kupon Lotto w kolekturze mieszczącej się w saloniku Kolportera przy ul. Przyjemskiego 8 w Rawiczu.

– Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze czy szczęśliwe liczby skreślone były w grze Lotto czy Lotto z Plusem. Szczegóły poznamy gdy gracz pojawi się w naszym punkcie. Jedyną wiadomą jest, że wybrał metodę „chybił trafił”, która okazała się dla niego strzałem w dziesiątkę – mówi Izabela Stochaj, prowadząca salonik Kolportera w Rawiczu.

To nie jedyny „Lottomilioner Kolportera” w ostatnim czasie. W maju tego roku szczęśliwy gracz z Bielska Białej wygrał ponad 10 milionów złotych, a w lipcu niewiele mniej, bo ponad 9,5 miliona otrzymał mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl