SZTUKA I ABSTRAKCJA NA TAPETACH MURASPEC


SZTUKA I ABSTRAKCJA  NA TAPETACH MURASPEC
2024-05-28
Tapety-murale firmy Muraspec z abstrakcyjnymi obrazami brytyjskiej malarki, Jan Erika, to twórcze spotkanie sztuki malarstwa ze sztuką użytkową. Jego efektem są artystyczne ściany, którymi możesz zachwycać się we własnym domu. Do stworzenia najnowszej kolekcji tapet-murali firma Muraspec zaprosiła jedną z uznanych malarek abstrakcyjnych w Wielkiej Brytanii. Jan Erika to artystka zanurzona zarówno w świecie malarstwa, jak i muzyki - jej pasją jest gra na wiolonczeli.

Tłem do powstania kolekcji tapet Jan Erika Mural Collection by Muraspec jest piękno natury. Swój unikalny styl autorka umiejętnie połączyła z zawiłościami form obecnych w świecie przyrody. Zaproponowane wzory wypełnione są organicznymi kształtami, żywymi kolorami i hipnotyzującymi detalami.
Malarskie murale Jan Erika zapraszają ogladających do zanurzenia się w urzekający wizualnie świat przyrody. Autorka przełożyła na język abstrakcji witalność bujnych lasów i majestatyczne piękno gór, surrealistycznym obrazem zinterpretowała spokój nadmorskiej plaży i finezję botanicznych detali.
Dynamiczny rysunek pędzla, misterne detale i innowacyjne wykorzystanie perspektywy sprawiają, że każda z tapet-murali przenosi patrzącego do świata, w którym zacierają się granice między rzeczywistością a wyobraźnią, zapraszając do odkrywania i łączenia się z otaczającym pięknem.

W kolekcji Jan Erika Mural Collection by Muraspec dostępnych jest 8 abstrakcyjnych, dynamicznych wzorów: Lady Pearl, La Francescane, Bolete, Puffball, In The Woods, Pinks of Plenty, Truffle Sky, Oysters Mane. Każdy z nich jest jak malarski podpis autorki - Jan Eriki.

Tapety Jan Erika Mural Collection by Muraspec drukowane są przez fabrykę w Kent na winylowej bazie, a rozmiar muralu za każdym razem dostosowywany jest do potrzeb konkretnego projektu. Obiektowa jakość sprawia, że tapety świetnie sprawdzą się zarówno w użytku domowym, jak i komercyjnym (biura, hotele, galerie sztuki, restauracje i in.)


Kolekcja jest już dostępna na polskim rynku. Zapraszamy polskich architektów do zanurzenia się w świat abstrakcji na www.muraspec.pl/oferta/nadruki/nowosci


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl