Tatuaż na raty


2017-11-10
Chciałbyś wymarzony tatuaż, ale twój budżet się nie dopina? Skorzystaj z możliwości skredytowania zabiegu. Studio tatuażu TIME4TATTOO jest pierwszym w Polsce podmiotem z tej branży, który wprowadził takie rozwiązanie do port folio swoich usług. Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości kredytowania zabiegów medycznych i medycyny estetycznej. Rynek ten systematycznie rośnie. Co ciekawe odbiorcami takich usług są zarówno osoby dobrze sytuowane,
jak i te, które potrzebują płynności finansowej. Czynnikiem decydującym o skorzystaniu z tego typu rozwiązań jest chęć posiadania bieżącego dostępu do gotówki.

„Nie jestem zwolennikiem zbędnego zadłużania się, ale są takie sytuacje w życiu, w których takie rozwiązanie jest bardzo korzystne. Klienci salonów tatuażu posiadają często specjalny fundusz finansowy, w ramach którego zbierają na swój wymarzony tatuaż. Dzięki wprowadzonemu przez nas rozwiązaniu nie muszą już zwlekać. Już dziś mogą wykonać swój wymarzony tatuaż, a później na spokojnie spłacić zadłużenie. Zależało nam na tym, żeby wydatki na tatuaż przestały być aż tak znaczącym obciążeniem dla budżetu domowego”. – mówi Patryk Walęga, założyciel studia TIME4TATTOO.

Warszawskie studio tatuażu TIME4TATTOO jest pionierem w dziedzinie zwiększania jakości Obsługi Klienta w swojej branży. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku jako pierwsze studio w Polsce wprowadziło usługę
kredytowania zabiegów. W tym celu salon nawiązał współpracę z firmą Medical Finance Group, która od lat jest partnerem kluczowych firm z branż medycyny i kosmetologii.

Więcej informacji na: www.time4tattoo.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TIME4TATTOO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl