Tikkurila będzie nadawać kolorytu w programie "Budując marzenia"


Tikkurila będzie nadawać kolorytu w programie "Budując marzenia"
2021-10-12
Jesienią Anna Dereszowska kontynuować będzie swoją remontową przygodę w siedlisku agroturystycznym pośród mazurskich jezior i lasów.

W nowych odcinkach programu „Budując marzenia”, które będzie można oglądać w TVN Style i player.pl już od 11 października, kolorytu temu  niezwykłemu miejscu dodawać będą m. in. farby Tikkurila.

Program pokazuje krok po kroku, jak para zmienia swoje życie budując niezwykłą enklawę agroturystyczną w pięknym krajobrazie mazurskim w miejscowości Ławki koło Rynu. Wiosną można było śledzić, jak produkty Tikkurila wykorzystano do metamorfoz elementów drewnianych - skrzynek ogrodowych i starej ramy lustra, której nadano unikatowy styl w subtelnym błękicie. Jesienią przeniesiemy się do wnętrza domów i będziemy obserwować postępy  prac wykończeniowych, do których inspiracje aktorka zamierza czerpać m.in. z lokalnej kultury. Jakie kolory i dekoracje zagoszczą ostatecznie  w siedlisku można będzie zobaczyć w kolejnych odcinkach cyklu.

Premierowe odcinki do obejrzenia w kolejne poniedziałki od 11 października na antenie TVN Style i na player.pl o 20.50. Powtórki programu będą emitowane w TVN Style w czwartki o 21.20, piątki o  15:45, soboty o 16:05 oraz w niedziele o 10.15.

Więcej informacji nt. produktów Tikkurila można znaleźć na stronie: https://tikkurila.pl/inspiracje/budujac-marzenia-z-tikkurila


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl