Tikkurila Budowlaną Marką Roku 2021


Tikkurila Budowlaną Marką Roku 2021
2021-06-16
Tikkurila po raz kolejny z rzędu została uhonorowana godłem Budowlanej Marki Roku. W kategorii farby dekoracyjne wewnętrzne uzyskała tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku 2021, zaś w kategorii lakiery i impregnaty do drewna otrzymała wyróżnienie.

Ranking Budowlana Marka Roku tworzony jest na podstawie ogólnopolskiego badania prowadzonego wśród wykonawców, którzy spontanicznie wskazują marki, których używali w ciągu ostatniego roku oraz te, które cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. 

 - Jesteśmy dumni, że po raz kolejny Tikkurila znalazła się w gronie najbardziej cenionych przez wykonawców marek budowalnych w Polsce. To dla nas niezwykle ważny tytuł, bo przyznawany jest głosami profesjonalistów, którzy na co dzień używają naszych produktów i są jednocześnie ważnymi doradcami dla klientów. W konsekwencji rekomendacja wykonawcy i jego zadowolenie są często tożsame z zadowoleniem jego i naszych klientów. Tym bardziej cieszymy się, że produkty, które dostarczamy, stanowią przyjazne rozwiązania, pozwalające uzyskać piękne efekty dekoracyjne w domach i ogrodach Polaków – komentuje Marta Chowańczak, menedżer marki Tikkurila. 

Ranking Budowlana Marka Roku 2021 został stworzony na podstawie badania wśród 2 576 firm wykonawczych z całej Polski.

 

Więcej informacji nt. produktów Tikkurila można znaleźć na stronie: https://tikkurila.pl/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl