Tokai COBEX Polska w czołówce najcenniejszych firm województwa śląskiego


Tokai COBEX Polska w czołówce najcenniejszych firm województwa śląskiego
2020-12-16
Tokai COBEX Polska znalazł się na drugim miejscu pośród 3469 najcenniejszych firm województwa śląskiego. Dynamiczny rozwój firmy doceniony został przez Instytut Europejskiego Biznesu co zaowocowało przyznaniem tytułu Brylant Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego.
Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki prowadzony jest już od 2008 roku przez Instytut Europejskiego Biznesu. Inicjatywa ta bada wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw. W listopadzie tego roku pod lupę wzięto aż niemal 70 tys. firm. W rezultacie w gronie 3469 najlepszych śląskich firm, na wysokim drugim miejscu znalazł się Tokai COBEX Polska. Jak podaje Instytut Europejskiego Biznesu wartość rynkowa firmy w październiku br. wyniosła 8086,7 mln zł.

Przyznane wyróżnienie to kolejny już dowód dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. - Jesteśmy niesamowicie dumni, że znaleźliśmy się na tak wysokim miejscu, pośród przedsiębiorstw mieszczących się na Śląsku. Tokai COBEX jest międzynarodową marką nieustannie dbającą o to, by oferować swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości. W związku z czym tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego stanowi dla nas potwierdzenie odpowiedniego kierunku działalności ale także ukoronowanie ciężkiej pracy jaką każdego dnia wkładamy w to, co robimy – mówi Andrzej Hotloś, Prezes Zarządu Tokai COBEX Polska sp. z o.o. 

Warte podkreślenia jest to, że firma posiada już na swoim koncie wyróżnienia przyznane przez Instytut Europejskiego Biznesu. Mowa o ogólnopolskich Brylantach Polskiej Gospodarki (32. miejsce w kraju). Ponadto przedsiębiorstwo zasiliło także ranking innego plebiscytu stworzonego przez wspomniany Instyt. Mowa o Wielkich Modernizatorach Polski 2020, czyli firmach, które najwięcej inwestowały w środki trwałe, w Polsce (lata 2018-2019).


***
Tokai COBEX
Tokai COBEX jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji oraz serwisie wysokiej jakości produktów węglowych, takich jak bloki katodowe do termoelektrolizy aluminium oraz wykładziny do wielkich pieców hutniczych. Ponadto produkuje elektrody węglowe oraz masy Soederberga wykorzystywane w procesach wytopu krzemu metalicznego i żelazostopów. Jako producent materiałów węglowych i grafitowych, firma dostarcza produkty wielu zróżnicowanym gałęziom biznesu. Główna siedziba firmy Tokai COBEX znajduje się w Wiesbaden w Niemczech. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne w Polsce: w Raciborzu i Nowym Sączu oraz biuro sprzedaży w Pekinie w Chinach.

Kontakt:
ww.tokaicobex.com
Magdalena Matusik
magdalena.matusik@adventure.media.pl
Adventure Media s.c. 
Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. kom. 690 449 064


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl