Translation Assistant - tłumaczenie dokumentów w czasie rzeczywistym. Nowe rozwiązanie Lexmarka


2022-11-08
Lexmark, globalny lider w dziedzinie obrazowania i rozwiązań IoT, ogłosił aktualizacje platformy Lexmark Cloud Services Platform, w tym Lexmark Translation Assistant (LTA), rozwiązania zapewniającego usługi tłumaczenia dokumentów w czasie rzeczywistym.

Klienci mogą skanować dokumenty w oryginalnym języku za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego Lexmark, wybrać odpowiedni język wyjściowy spośród kilku dostępnych, a następnie w ciągu kilku minut otrzymać przetłumaczony dokument. 

 

Innowacyjny asystent tłumaczenia

Coraz częściej organizacje muszą komunikować się z ludźmi, którzy posługują się różnymi językami. Asystent tłumaczenia umożliwia tłumaczenie dokumentów w czasie rzeczywistym dla dowolnej firmy, szkoły lub instytucji publicznej i ich wydrukowanie za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego firmy Lexmark.

„Usługi Lexmark w chmurze zapewniają bardziej wydajną i przystępną cenowo drogę do sukcesu w zarządzaniu drukiem, dzięki pełnemu pakietowi możliwości optymalizacji druku” - powiedział Brock Saladin, starszy wiceprezes i dyrektor handlowy firmy Lexmark. „Najnowsze rozwiązanie oprogramowania Lexmarka w chmurze to narzędzie, które nasi klienci nazywają rewolucyjnymi.

Assistant. LTA pomaga klientom pokonać bariery językowe, sprawiając, że tłumaczenia drukowane są łatwe i dostępne za pośrednictwem podłączonej do chmury drukarki wielofunkcyjnej Lexmark (MFP).

Zarządzanie skanowaniem w chmurze Lexmark 

 

Oprócz LTA, Lexmark wprowadził również Lexmark Cloud Scan Management, portal oparty na chmurze oraz kilka uaktualnień oferty Lexmark Cloud Print Management. Umożliwia on klientom bezpośrednie skanowanie i udostępnianie plików.

Lexmark Cloud Scan Management oferuje znaczne oszczędności firmom, które wymagają bezpośredniego dostępu do dokumentów papierowych w różnych lokalizacjach. Oparty na chmurze portal umożliwia dodanie skrótów do urządzenia obsługującego technologię Lexmark w celu skanowania bezpośrednio do zdalnych usług udostępniania plików, w tym Microsoft OneDrive, SharePoint i Google Drive, co zwiększa efektywność i ujednolica dokumenty internetowe i papierowe. Najważniejsze korzyści to: 

 

·       Poprawa szybkości procesów opartych na papierze 

·       Umożliwienie łatwej konwersji papierowych dokumentów na format cyfrowy 

·       Skanowanie dokumentów bezpośrednio do systemu udostępniania plików w chmurze 

·       Łatwe udostępnianie i dostosowywanie dokumentów na odległość 

·       Udostępnianie z pełnym bezpieczeństwem w chmurze 

 

 

Aktualizacje zarządzania drukiem w chmurze Lexmarka

 

Lexmark udostępnił również aktualizacje do Lexmark Cloud Print Management (CPM), aby umożliwić szybsze i bezpieczniejsze drukowanie w chmurze. Lexmark udostępnił również aktualizacje do Lexmark Cloud Print Management (CPM), aby umożliwić szybsze i bezpieczniejsze drukowanie w chmurze. Lexmark Print Management Client (Klient LPMC) umożliwia przekazywanie zadań do CPM, aktualizacja wniosła wsparcie dla systemu Linux (Ubuntu). Strona pobierania dla LPMC zawiera obecnie wybór systemów takich jak Linux, Windows, MacOS, Chrome, iOS oraz Android. Organizacje korzystające z kolejek chmurowych Microsoft Universal Print mogą zarejestrować drukarkę CPM w usłudze Azure Active Directory (AD) przy pomocy Universal Print Integration” – mówi Łukasz Florowski Technology Specialist, Lexmark.

 

Lexmark Cloud Print Manager to również narzędzie, pomagające zaoszczędzić czas, koszty oraz zużycie materiałów. Jak wynika z danych firmy Lexmark, system pomaga obniżyć o ok 54% koszty drukowania, o 48% liczbę wydrukowanych stron oraz zmniejszenie zużycia materiałów eksploacyjnych nawet o 77 %. 

 

Lexmark Translation Assistant i Lexmark Cloud Scan Management są dostępne już dziś w Ameryce Północnej, a na całym świecie będą dostępne w I kwartale 2023 r. Aktualizacje do Cloud Print Management są już dostępne na całym świecie.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl