Transmisja koncertu w Radiu dla Ciebie zamiast spotkania na żywo z publicznością


Transmisja koncertu w Radiu dla Ciebie zamiast spotkania na żywo z publicznością
2020-03-11
W związku z zagrożeniem koronawirusem, koncert pianistki Beaty Szałwińskiej i basa Alexsandra Anisimova w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej pt. „Wśród pieśni Sergiusza Rachmaninowa” został odwołany. Wydarzenie organizowane przez Radio dla Ciebie miało odbyć się dziś o 19:00.

 

 

W związku z koniecznością odwołania koncertu, słuchacze Radia dla Ciebie będą mogli posłuchać w zamian koncertu artystów sprzed dwóch lat w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

Koncert zostanie odtworzony dziś o 19.00 na antenie Radia dla Ciebie na 101 FM w Warszawie, w pasmach lokalnych oraz na www.rdc.pl/rdcplayer.

 

Duet Beaty Szałwińskiej i Alexandra Anisimova to połączenie polskiej wrażliwości z rosyjską duszą. Aleksander Anisimov to rosyjski bas, solista największych scen operowych świata m.in. Metropolitan Opera, La Scala, czy Opera Bastille. Z Beatą Szałwińską łączy go miłość do muzyki, emocjonalne podejście do sceny i chęć dania z siebie wszystkiego, co piękne.Rozumiemy się bez słów i nie wyobrażamy sobie już tego, by zaprzestać wspólnych występów - mówi Beata Szałwińska. Nasza współpraca jest niezwykle głęboka, wręcz organiczna… Odbieramy świat w podobny sposób, czujemy muzykę każdą komórką swoich ciał i uzupełniamy się wzajemnie, co wyraźnie widać, gdy razem występujemy. Po prostu oboje kochamy to, co robimy i jesteśmy 
w tym prawdziwi.

 

Zapraszamy Państwa do wysłuchania transmisji i w imieniu Artystów życzymy dużo zdrowia!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karinagrygielska@ramkapr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl