Trendy w wystroju wnętrz wg Eichholtz.


Trendy w wystroju wnętrz wg Eichholtz.
2018-01-12
Oversizowe kanapy, matowe aplikacje czy połyskujące poduszki to tylko niewielki skrawek tego, o czym powinniśmy zapomnieć rozpoczynając nowy, o wiele przyjemniejszy dla oka 2018 rok. Teraz dominować będzie natura.

 

Kluczowe trendy znacznie odbiegają od zeszłorocznych, skupiając się na geometrii i organicznych produktach. W projektach kanap wartość w tym sezonie stanowi prostota i harmonia linii oraz kształtów. Odczuwalny jest też wpływ epoki barokowej, która przez bogactwo aksamitu, drewna, szkła czy mosiądzu tworzy fuzję stylu retro z nowoczesnością.

Kanapy Eichholtz, przez dobór najlepszych materiałów, odnajdują się zarówno w towarzystwie betonu, cegły jak i drewna - co czyni je ponadczasowymi.

Kolorystyka wyraźnie nawiązuje do ziemi, ale nie tylko. Ciepłe beże, brązy i szarości przełamywane są odważnym turkusem czy elegancką czernią, co w zestawieniu z żywymi kwiatami sprawia, że wnętrze stanie się nowoczesne i przytulne.

Eichholtz by Clue

 

 

Ul. Syta 93 Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kostrzewapr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl