Trwa jesienna edycja szkoleń dla glazurników


Trwa jesienna edycja szkoleń dla glazurników
2022-10-21
Układanie płyt wielkoformatowych to zadanie wymagające odpowiedniego przygotowania. Podczas cyklicznych szkoleń glazurniczych „Akademia Profesjonalisty SOPRO”, organizowanych wraz z ekspertami Grupy Tubądzin, fachowcy z całego kraju mają doskonałą okazję do doskonalenia swojego warsztatu.

Akademia Profesjonalistów to cykl realizowanych od kilku lat spotkań z ekspertami, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Tegoroczna jesienna edycja wydarzenia koncentruje się na montażu okładzin wielkoformatowych.

Program szkoleń bazuje na tematyce związanej z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie chemii budowlanej i praktycznym jej wykorzystaniu w pracy wykończeniowej. Eksperci SOPRO prezentują jak ocenić i poprawnie przygotować podłoże przed montażem okładzin wielkoformatowych, a także jak bezpiecznie transportować i obrabiać płyty wielkoformatowe.

- Płyty wielkoformatowe to dziś standard w budownictwie. Jednak ich prawidłowy montaż wymaga posiadania stosownej wiedzy i umiejętności. Chcemy szkolić fachowców, aby mogli poszerzyć swoje portfolio usług i oferować także układanie płyt wielkoformatowych – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager w Grupie Tubądzin. – Nasze kursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego chętnie powracamy z nowymi programami w kolejnych sezonach. Przed nami jeszcze kilka spotkań, na które serdecznie zapraszamy – podsumowuje.

Harmonogram szkoleń z zakresu układania wielkich formatów:

25.10.2022 - Warszawa

03.11.2022 - Leszno

08.11.2022 - Krosno

15.11.2022 - Suwałki

22.11.2022 - Łódź

29.11.2022 - Toruń

06.12.2022 - Olkusz

13.12.2022 - Brodnica

20.12.2022 – Nysa


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

v5group_JK

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl