TVN Style i insbay – kolejny program dostępny w aplikacji


TVN Style i insbay – kolejny program dostępny w aplikacji
2021-04-22
W najbliższą sobotę w aplikacji insbay pojawi się kolejna nowość kanału TVN Style! Serię "Rośliny dla zielonych" poprowadzi Magdalena Psiuk.

Już od 17 kwietnia, co tydzień, będzie można znaleźć w aplikacji kwiaty, dekoracje z programu oraz moc inspiracji, by stworzyć piękne i zielone otoczenie we własnym domu.

 

Jakie rośliny wybrać na taras i jak o nie dbać? Które są mało wymagające, a które potrzebują więcej uwagi? Co zrobić, jeśli nie mamy pomysłu na ich aranżację? Dzięki nowemu programowi TVN Style każdy będzie mógł zaprzyjaźnić się na nowo z zielenią i poczuć w swoim domu świeży powiew!

 

Magdalena Psiuk - nowa prowadząca TVN Style to pasjonatka natury oraz właścicielka firmy, która przekształca mieszkania, biura i sklepy w zielone oazy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wie wszystko o kompozycji, aranżacji, kolorach i roślinach. W swoim programie pokaże jak samodzielnie wykonać niektóre elementy dekoracyjne na taras oraz udowodni, że nie trzeba na to wszystko wydawać fortuny. Będziemy również pokazywać, jak można wprowadzić w domu małe, ekologiczne zmiany. Pierwszy odcinek już w sobotę 17 kwietnia o godz. 15:00 w TVN Style! Jedno jest pewne! W aplikacji insbay czeka na Was wiele zielonych inspiracji.

                                               

 

insbay jest aplikacją mobilną, w której można przeglądać inspirujące aranżacje wnętrz, ogrodów oraz ciekawe lifestylowe rozwiązania i kupić produkty z programów telewizyjnych.

Zadebiutowała w Polsce 10 października 2020 roku. Aplikacja oferuje możliwość przejrzenia i zakupu produktów formatów TVN Grupa Discovery: „Zgłoś remont”, „Para w remont”, „Pomysłowe projekty”,  „Remont razem”, "Wymarzone ogrody", "Weekendowa metamorfoza", "Polowanie na ogród", "Nowa Maja w ogrodzie", "Pani Gadżet". Jest to rozwiązanie dla fanów programów lifestyle, którzy poszukują inspiracji oraz ciekawych produktów używanych w produkcjach telewizyjnych.

Aplikacja jest darmowa, dostępna na platformy iOS oraz Android do pobrania ze sklepów GooglePlay oraz AppStore.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Koszyczek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl