Tworzymy gwiazdkowe dekoracje


Tworzymy gwiazdkowe dekoracje
2023-12-14
Tych, którzy chcieliby wprowadzić świąteczny nastrój do swoich domów Centra Handlowe Auchan w Gliwicach, Katowicach i Żorach zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach świątecznych.

W najbliższą sobotę 16 grudnia będzie można wykonać świąteczne wieńce, które potem ozdobią drzwi lub stoły, a także samodzielnie wykonać bombki na choinkę oraz dekoracje w kształcie świątecznego skrzata. W warsztatach będzie można wziąć udział od godziny 10.00 do 15.00. Wstęp wolny. 

Samodzielne wykonanie ozdób może przynieść wiele radości i jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu. Tych, którzy chcieliby wspólnie wykonać dekoracje Centra Handlowe Auchan w Gliwicach, Katowicach i Żorach zapraszają na świąteczne warsztaty. 

Do wykonania bożonarodzeniowych ozdób uczestnikom posłużą naturalne elementy – gałązki drzew iglastych oraz suszone plastry pomarańczy, które będzie można zamocować na słomianej podstawie w kształcie koła. Następnie stroik będzie można udekorować barwnymi wstążkami, małymi bombkami, a także ozdobami imitującymi owoce głogu czy kwiaty. 

Uczestnicy będą moli również wykonać ozdoby choinkowe. Bazą będą styropianowe kule, które będzie można pomalować i ozdobić dekoracyjnymi elementami. 

Ci, którzy będą chcieli wykonać bardziej nietypową dekorację, będą mogli z elementów ze sklejki złożyć, a następnie pomalować świątecznego skrzata. Wszystkie wykonane przedmioty będzie można potem zabrać do domu. 

W przedświątecznych warsztatach kreatywnych może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Prowadzący podpowie, jak połączyć ze sobą materiały i jakich ozdób użyć, żeby wykonana ozdoba była trwała i cieszyła oczy aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Bożonarodzeniowe stroiki będzie można wykonać w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach, Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz Centrum Handlowym Auchan Żory przy ulicy przy ulicy Francuskiej 11 w Żorach. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 15.00. Wstęp wolny. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl