UCIECZKA PRZEZ PIEKIELNĄ DOLINĘ – KRYMINAŁ Z HANSEM SIGLEM I PREMIERA FILMU PASTORKA


UCIECZKA PRZEZ PIEKIELNĄ DOLINĘ – KRYMINAŁ Z HANSEM SIGLEM I PREMIERA FILMU PASTORKA
2023-03-23
„Ucieczka przez Piekielną Dolinę”, to przedświąteczna propozycja jaką Romance TV przygotował dla swoich widzów.

W Wielki Piątek, 7 kwietnia o godz. 20:00 stacja pokaże premierowo ten kryminał, a w roli głównej występuje doskonale znany w Polsce z roli Górskiego lekarza – Hans Sigl. Zaś w Wielkanocny Poniedziałek o godz. 20:00 Romance TV wyemituje premierę telewizyjną dramatu obyczajowego „Pastorka”.

Ucieczka przez Piekielną Dolinę – premiera telewizyjna kryminału z Hansem Siglem, 7 kwietnia, godz. 20:00

Klaus Burg (Hans Sigl), adwokat z Monachium, przed długim procesem chce spędzić kilka dni ze swoją 17-letnią córką Aliną (Marleen Lohse) w luksusowym resorcie u podnóża Zugspitze. Dochodzi między nimi do kłótni i Alina znika. Wkrótce okazuje się, że została porwana. Czy ojcu uda się ją uratować?

Pastorka – premiera telewizyjna w Poniedziałek Wielkanocny, 10 kwietnia, godz. 20:00

Franziska Kemper jest pastorką duszą i ciałem. Zawsze bardzo życzliwie nastawiona do swoich spragnionych opieki duszpasterskiej parafian wspiera ich słowem i czynem. Ta nieprzeciętna „duszpasterka” ubrana w kombinezon motocyklowy, z dwójką dzieci, przyjeżdża do Lubeki, która będzie teraz jej nową ojczyzną. Mieszka tu także jej były mąż, Christoph. Franziska nie będzie mieć łatwego życia. Musi się szybko wykazać swoimi kompetencjami.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl