UpRiver by Vonder wkracza do Warszawy


2020-03-04
Piękne widoki na panoramę miasta, Stadion Narodowy, Most Poniatowskiego i rzekę Wisłę, mogli podziwiać goście, którzy pojawili się na prezentacji nowego projektu firmy Vonder w Warszawie. Na 11 piętrze budynku przy ulicy Solec 24 zaprezentowano nowy koncept światowego lifestylu – UpRiver Warsaw.

#VonderEurope 

 

Firma została założona w 2017 roku przez Yoni Karako i Leona Landwehrę, którzy przybyli do Berlina, będącego przystankiem na ścieżkach ich kariery. Niestety przeprowadzka do nowego miasta i nowy początek okazały się trudne z wielu powodów. Znalezienie mieszkania, skomplikowana biurokracja, założenie konta bankowego, stałego łącza internetowego, a nawet bariery językowe uniemożliwiające zrobienie zakupów – wszystko to złożyło się na proces twórczy i powołanie do życia konceptu, który podbija serca mieszkańców Europy. Na podstawie empirycznych doświadczeń stworzono nowy, globalny i co najważniejsze – bezproblemowy sposób na życie.  Vonder, bo o tym koncepcoe mowa, zapewnia swoim klientom bezpieczne i wysokiej jakości życie bez problemów, wszystko w jednym miejscu w opcji all inclusive: siłownię, lounge, pokoje coworkingowe i sale konferencyjne, prywatne kino i strefę relaksu, jogę, 24/7 usługę concierge i menedżerów społeczności. Wszystko to jest dostępne w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji, telefonu i innych wyszukanych kanałów i wszystko obejmuje cena wynajmu.
 
#Big Idea
 

Budynki Vonder, które oferują pięknie umeblowane, w pełni wyposażone, przytulne i dobrze zaprojektowane apartamenty miejskie, zostały wybudowane w Berlinie, Londynie, Barcelonie, Dublinie, a ostatnio w Warszawie. Dzięki Vonder nie trzeba się o nic martwić. W nowym mieszkaniu znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy - od funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, przez dostęp do ultraszybkiego internetu, po ... zastawę stołową, sztućce, zasłony, pościel, sprzątanie i utrzymanie domu, pranie i prasowanie. Oferowane tutaj rozwiązania technologiczne i ergonomiczne udogodnienia są unikalne na rynku mieszkaniowym. Aplikacja stworzona dla mieszkańców umożliwia zgłaszanie usterek i zarządzanie potrzebami w ciągu kilku sekund. Dostęp do przestrzeni za pomocą smartfonów daje poczucie nowoczesności i bezpieczeństwa. Po prostu spakuj walizkę i możesz zacząć życie w nowym miejscu bez obaw, dzięki pierwszej ofercie „all inclusive” w tej branży. 

Vonder zobowiązuje się do realizacji usług i gwarantuje, że wszelkie awarie zostaną usunięte w ciągu 24 godzin, a jeśli będzie to co ś poważniejszego, klient otrzyma alternatywne mieszkanie. 

 

#UpRiverWarsaw

 

W tym tygodniu w Warszawie zaprezentowano apartamentowiec UpRiver przy ul. Solec 24, w którym mieści się 380 mieszkań o powierzchni od 30 do 72 m2, wspólna przestrzeń coworkingowa, jadalnia, sala do jogi, siłownia, kino, sala konferencyjna, bar i taras widokowy. Dla mieszkańców będą organizowane wszelkiego rodzaju imprezy umożliwiające rozwój intelektualny i kulturalny, kursy językowe i kulinarne, wystawy, koncerty, warsztaty TED i inne wydarzenia mające na celu integrację zamieszkałego budynku społeczności i gości mieszkańców, którzy dzielą się swoimi pasjami i zainteresowaniami.

 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że przyjeżdżamy do niesamowitego miasta Warszawa i wprowadzamy tutaj tę zupełnie nową koncepcję” – powiedział podczas otwarcia inauguracyjnego dyrektor generalny Vonder, Tomer Bercoviz. 

„Głęboko wierzymy w potencjał tego cudownego miasta. Widzimy Warszawę jako ważny krok w budowaniu globalnej marki i jesteśmy w pełni przekonani, że będzie to jedna z naszych wiodących lokalizacji. Doceniamy niesamowitych ludzi żyjących w tej metropolii, ilość wspaniałych restauracji, barów, życia nocnego, miejsc do spotkań, uniwersytetów, korporacji i centrów biznesowych” - dodał.

 

Minimalny okres wynosi jeden miesiąc, a umowy średnioterminowe będą trwać od 6 do 18 miesięcy.

 

Więcej na: www.vondereurope.com lub na Instagramie: 

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania i ewentualnego skorzystania z oferty Vonder prosimy o kontakt: warsaw@vondereurope.com

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karolina@magnifico.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl