„VALENHEINZ” - NIEOCZYWISTY DUET Z OKAZJI WALENTYNEK


2020-02-14
Osoby zakochane jednocześnie w słodkościach i w wytrawnych smakach nie muszą wybierać, z którym z nich spędzić Walentynki – Heinz we współpracy z Fortnum & Mason, kultową manufakturą czekolady, przygotował propozycję, która zadowoli najwybredniejszych smakoszy!

Z okazji Walentynek ketchup Heinz znalazł swoją drugą połówkę: aromatyczną i uwielbianą przez wielu czekoladę. Spotkanie tej dwójki zaowocowało powstaniem wyjątkowych w smaku pralin Heinz Tomato Ketchup Truffles.

 

Ikona święta zakochanych – serce – kryje w sobie połączenie najwyższej jakości: ponad 150 lat doświadczenia marki Heinz oraz pasję cukierników Fortnum & Mason w tworzeniu tego, co najlepsze. Dziewięć ręcznie wykonanych pralin na bazie mlecznej, białej i ciemnej czekolady, wypełnionych po brzegi delikatnym ganache z dodatkiem ketchupu Heinz, będzie nie tylko słodkim, ale też niezwykłym w smaku, wyśmienitym upominkiem.

 

„W trakcie tworzenia receptury pralin ValenHeinz nasi cukiernicy, bawiąc się połączeniem smakowym obu elementów: czekolady i ketchupu Heinz, uzyskali idealny balans między składnikami. W efekcie powstał niezwykły produkt, pokazujący, że na pozór nieoczywiste kompozycje mogą dać świetne rezultaty i zaspokoić najbardziej wyszukane gusta” – opowiada Sophie Young z Fortnum & Mason.

 

Wszyscy, którzy chcieliby spróbować aksamitnych pralin ValenHeinz mogą je kupić na stronie www.fortnumandmason.com/t/categories/food-hall/heinz (będą dostępne do 14 lutego lub do wyczerpania zapasów) lub wziąć udział w konkursie dostępnym na profilu marki Heinz na FB: www.facebook.com/HeinzPoland/videos/580573622495266/. Na fanów czeka 10 pudełeczek, które nigdzie indziej w Polsce nie będą dostępne!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaMSL

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl